Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / 0 Faizli Çatı Kredisi Kampanyası ve Detayları

0 Faizli Çatı Kredisi Kampanyası ve Detayları

Türkiye dört mevsimin de etkili bir şekilde yaşadığı özel bir coğrafi konuma sahiptir. Bu coğrafi konumun getirdiği iklim özelliklerine yakından baktığımızda, ülkenin doğu yarısının kış şartlarının oldukça ağır geçmesi ve sonbahar aylarında yağışların kuzey kesimlerde yoğun olarak etkili olması bu bölgede yaşayan kişilerin yaşadıkları evleri de buna göre şekillendirmelerini ve yapılandırmalarını gerektirmektedir. Çünkü hava şartları evlerin özellikle dış cephelerine ve çatılarına zarar verebilmektedir.

Bireyler bu anlamda evlerinin çatılarını düzenlemek için finansal kaynağa ihtiyaç duymaktadırlar. Ortaya bu anlamda çıkan maddi masrafların ise karşılanması kimi zaman güç olabilmektedir. Bireyler bu yönden ihtiyaçlarını karşılamak için bankalardan kredi çekmektedirler. Ancak bazı kişiler ise gerek banka ilişkilerinin bozuk olması sebebiyle veya gerekse bankalardan faizli kredi kullanmak istememeleri nedeni ile kredi almaktan kaçınmaktadırlar. Bunun yerine ise artık tercih edebilecekleri çeşitli çatı sistemi teknolojisi firmaları vardır. Bu firmalar, sundukları hizmetleri taksitli olarak sağlamaktadır ve bu şekilde kişiler de hizmetleden faydalanarak evlerinin çatılarını yenileyebilmekte ve zorlu kış şartlarına hazırlanabilmektedir.

SIFIR FAİZLİ ÇATI KREDİNİZ MEGARON’DA

Megaron, çatı teknolojileri konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalandan olan Kılıçoğlu bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Eğer siz de evinizin çatısını yenilemek ve kışa hazırlıklı olmak istiyorsanız hemen şimdi Megaron’dan bu konuda destek alabilirsiniz. Megaron size 0 faizli çatı kredisi olanağı sunmaktadır ve gerçekleştirdiği çatı bakım ve yenileme hizmetlerinin masraflarını taksitler ile ödemenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede siz de bankalardan yüksek tutarlı kredi alıp bir de faiz borcu yüküne girmeksizin doğrudan ödemelerinizi firmaya gerçekleştirebilmektesiniz. 

Megaron’un sunduğu bu sıfır faizli çatı kredisi 6 aya kadar faizsiz olarak tahsis edilmektedir. Böylelikle yapılan amsrafı 6 eşit taksitle ödeyebilmektesiniz. Ancak eğer dilerseniz %0.59 faizle 12 ay taksit şansına da sahip olabilirsiniz. Böylelikle daha uzun vadede bankalara kıyasla oldukça düşük bir faiz oranı ile çatınızı yenileme imkanı bulursunuz ve kışa en iyi şartlarda hazırlığınızı da yaparsınız.

Şimdi siz de hemen Megaron’a gelin ihtiyacınız olan çatı bakım ve yenileme hizmeti için başvuru yaparak, kredinizi faizsiz olarak kullanmanın keyfini yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir