Anasayfa / Konut Kredisi / 20 yıl Vadeli Konut Kredili Emlak Konut Projeleri Neler? Kredi Şartları Neler

20 yıl Vadeli Konut Kredili Emlak Konut Projeleri Neler? Kredi Şartları Neler

20 yıl vadeli konut projeleri ile İstanbul ,Ankara ve Bursa gibi büyükşehirlerde ev sahibi olma olasılığını arttıran Emlak Konut 60 ay vadeli faizsiz konut kredisi ile imkanı olanlara daha fazla olanak sağlaması düşünülüyor. 

İlk kampanya seferberliğini 15 Temmuzdan sonra yapan Emlak Konut GYO ikinci seferberliğe 1 Şubatta başladı. Türkiye’de ilk kez 240 aylık konut satışı yapılmasının önü açılmış oldu. Konut alıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

2 ay sürecek kampanya sonucunda temmuz ayında ekonomi çarklarını döndürmek ve piyasayo canlandırmak için başlattığı yüzde 20 peşinat 120 ay vade ayrıca 0.70 faiz oranlı kampanya da ayrıca büyük ilgi gördü. 

Kampanyaya dahil olan projelerde İstanbul’da 1+1 bir daireyi ikiyüzkırk ay vade ile 1.556 lira taksitle almak mümkün. Aynı ev için 120 ay taksitle alırsanız aylık taksit 1.806 lira , 60 ayda ise 2.786 liraya denk geliyor. Anadolu illerinde ise 1+1 daireyi 240 aylık vade ile alırsanız taksitiniz 1.619 liraya denk geliyor.

20 Yıl Konut Kresisi Veren Bankalar Hangileri

Akbank , Albaraka, Garanti Bankası, Halkbankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası konut kredisi ile ev sahibi olmanızı sağlıyor.
GENİŞ BİLGİ İÇİN TIKLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir