Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / 2018 Yılı En Düşük Faizli Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

2018 Yılı En Düşük Faizli Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

 2018 yılı Ramazan Bayramı için gün sayarken, ihtiyaçlarda sıra sıra sizi bekliyor. Uygun faizli kredi kampanyaları için özellikle ramazan bayramını bekleyen vatandaşlar bu yılda oldukça şanslı olduklarını söyleyebiliriz. birçok banka bayram yaklaşırkn, kredi fazilerini ve ödeme seçeneklerini tekrar gözden geçiriyor.  Ramazan Bayramı şeker gibi geçreken, sizlerde ihtiyaçlarınızı başka bayrama ertelemeden bankaların sizlere sunduğu süper avantajlı bayram kredilerini değerlendirin. 

  En Düşük Faizli Bayram Kredileri 2018

İş Bankası

İş bakası her yıl bayram dönemind emüşterileine süper fırsatlı bayram kredi olanaklarını sunuyor. Vatandaşlar hem intenetten hemde şubelerden tüm ayrıntıları öğrenerek, uygun faizli kredi taleplerini sunacaklar.

10000 Tl Kredi kullanımlarında Aylık Faiz %1,29 olarak hesaplanır. 24 Ay vade olduğunda aylık ödemeler ise 502 TL dir.

Garanti Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

25 Bin lira kredi ihtiyaçlarında aylık faiz 0,0144 ve kredi tahsis ücreti 125 TL ve aylık ödemeler ise 770 Tl olarak belirtiliyor.

 Şeker Bank

Şeker bank ta her yıl olduğu gibi bu yılda uygun faiz oranları ile müşterilerine bayram kredisi fırsatı sunuyor. Çekilen tutar 6 ay ve 1 yıl olarak istendiğinde faiz oranı % 1,5 ,13 ay 2 yıl yüzde 1,52 olarak hesaplanıyor.

 Odeabank

Günlük 3 TL den başlayan fiyatlarla 48 ay vade üzerinden %1,29 ile %1,79 arasında değişen oranlar müşterilere sunulunuyor. 

 QNB Finansbank

 Günde 15 Tl ayırarak Finansbank’tan çektiğiniz kredinin taksitlerini aylık olarak ödeme şansı yakalayabilirsiniz. 15.000 TL kredi taleplerinde uygun faizlerle tekrar geri dönüş sağlanır. 

Yapı Kredi Bankası

 Ramazan Bayramı kredisi Yapı Kredi’den çekilir diyorsanız, Yapıkredi bankasının mobil uygulamasını indirerek başvuru yabilirsiniz. Bayram Kredisi faiz oranı ise %1,25 olarak hesaplanıyor. 

Fibabank

Fibabank hergün 10 TL’den 10 bin liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Cep telefonlarından 3422’ye atılan kısa mesajla kredi kullanmanız çok daha kolay olacak. 3 ay ve 36 ay arasında çekilen kredinin faizi %1,43 olarak beliritliyor. 37 ay veya 48 ay arasında istenilen kredi ise %1,33 faiz oranı ile hesaplanıyor. 

Ziraat Bankası, Akbank, Teb  bankaları henüz Ramazan Bayramı kredisi faiz oranlarını henüz açıklamadı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir