Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Araç Kredisi / 24 Ay Vadeli 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Ziraat Bankası’ndan

24 Ay Vadeli 15.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Ziraat Bankası’ndan

Artan otomobil fiyatları ile birlikte araç sahibi olmanın zorlaştığı bugünlerde insanların en büyük çözüm aracı da kredi. Sıfır ve ikinci el araba fiyatlarının vergilerle artmasından ötürü araç sahibi olmak isteyen kişiler bankalardan kredi çekebiliyor. Çeşitli bankalar farklı şekillerde faiz oranları ve vade seçenekleriyle tüketiciye kredi imkanı sağlamaktadır. İnsanların birçok ihtiyacını karşılamak ve isteklerini gerçeğe dönüştürmek isteyen bankalar adeta bir yarış içerisine girmiş durumda. İşte size güzel bir seçenek ! 

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Ziraat Bankası araç sahibi olmak isteyen tüketicilerine özel olarak hazırladığı kampanyayla otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine 24 Ay vade ile 15.000 TL ‘lik kredi imkanı sağlıyor. Bu imkanlar dahilinde sabit faizli taşıt kredisi sunan Ziraat Bankası faiz oranını %1,22 olarak belirlemiş durumda. 24 ay vade ile ödeme yapmak isteyen kredi kullanıcıları aylık 745 TL gibi cazip bir ücretle araç sahibi olabiliyor. Bu kredi boyutunda BSMV ile KKDF alınıyor. 

48 ay vadeli taşıt kredisi seçeneği de sunan Ziraat Bankası, müşterilerine taşıt kredisi faiz oranları ‘nı değiştirmeden yine %1,22 imkanıyla 15.000 TL’lik kredi için aylık 437,25 TL ödeme imkanı sağlamakta. 

Bu krediyi kullanmak isteyen müşterilerin sağlaması gereken bazı koşullar da mevcut. Bu taşıt kredisine başvurmak isteyen müşterilerin bu kredi başvurusunu 0-5 yaş arasındaki araçlar için yapabilmektedir. Ayrıca banka tarafına araç rehin edilip teminat sağlanabilmektedir. Banka gerekli gördüğü takdirde ek bir teminat da isteyebilmektedir.

KREDİYE NASIL BAŞVURURUM ? 

Ziraat Bankası taşıt kredisine başvuru yapmak çok kolay. Taşıt kredinizi alabilmek için en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir, intenet bankacılığını kullanabilir, Ziraat mobil aplikasyonuyla akıllı telefonunuz sayesinde başvurabilir, telefonla Ziraat Bankası çağrı merkezinden veya en yakın Ziraat Bankası ATM’sinden başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER NELER ? 

0 km araç sahibi olmak isteyen kişiler için ;

-Nüfus Cüzdanı

-Gelir belgesi

-Alınacak araç için proforma fatura

İkinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler için ;

-Nüfus Cüzdanı

-Gelir Belgesi

-Satın alınacak olan aracın ruhsatı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir