Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / 3 Ay Taksit Ertelemeli ve Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

3 Ay Taksit Ertelemeli ve Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bankalar, müşterilerine esnek ödeme koşullarıyla kredi sağlamak adına birbirinden avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar arasında en rağbet göreni ise 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileridir. Bu kredide müşteri bankadan ihtiyacı olduğu tutarı tahsil eder ancak geri ödemeye 3 ay sonra başlar

Tüketici bu imkan sayesinde geri ödeme planını daha iyi şekillendirebilmektedir. Bunun yanı sıra bir ay sonra hemen taksit ödemeye başlayarak sıkıntı yaşamayacaktır. Bu krediler genellikle kredi notu iyi durumda ve adli sicil kaydı temiz olan bireyler için sağlanmaktadır. Kredi notu düşük olan kişilere bu kredinin sağlanmadığını söylemek mümkündür.

3 AY ERTELEMELİ KREDİLERDEN KİMLER FAYDALANMAKTADIR?

Genellikle aylık sabit bir gelire sahip olmayan banka müşterileri bu krediye yoğunlaşmaktadır. Bunun için de bankaya ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusunun iletilmesi gerekiyor. Acil nakit ihtiyaçları karşılamak, hayalindeki araca veya eve kavuşmak isteyenler de bu talepte bulunabilmektedir.

HANGİ BANKALAR 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI YAPMAKTADIR?

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde hizmet vermekte olan en köklü bankalar arasındadır. Kamu sermayeli bir banka olan Ziraat Bankası, 3 ay ertelemeli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Tüketiciler bu krediden faydalanarak esnek ödeme koşulları ile borçlarını ödeyebilmektedir. Üstelik aylık taksit tutarında da çok ciddi bir fark görülmemektedir.

Garanti Bankası dönemsel olarak 3 ay ertelemeli kredi kampanyası düzenlemektedir. Bu yıl sıklıkla gündemde olan kampanyada ise 50.000 TL üst limitli ihtiyaçlar karşılanabilmekteydi. 36 ay vadeli 50.000 TL 3 ay ertelemeli kredi sahibi olan tüketici toplam 65.646.00 TL ödeme yapacaktır.

Vakıfbank, müşterilerine özel kredi kampanyalarıyla öne çıkmakta olan bir bankadır. Bunun yanı sıra her bütçeye uygun esnek ödeme koşullarıyla krediler finanse edilmektedir. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için belirlenmiş olan faiz oranları ise yüzde 1.19’dan başlamaktadır. Tüketicinin kredi notuna bağlı olarak faiz oranları yükselebilmektedir.

Türkiye İş Bankası, 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Düşük faiz oranlarıyla tüketici bu imkandan faydalanabilmekte ve kredi başvuruları birçok kanaldan yapılabilmektedir.

KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Nüfus cüzdanı fotokopisi, sürücü belgesi ve gelir belgesi. Banka gerekli duyduğu durumlarda ek belge talep edebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir