Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / 50000 TLye En Fazla Faiz Kazancı Veren Bankalar

50000 TLye En Fazla Faiz Kazancı Veren Bankalar

Vadeli mevduat hesapları ile hiçbir risk almadan birikim yapılabilmektedir. Bankalar belirli vadeler için belirli faiz oranları uygulayarak bütün yatırımcıları kazandırmaktadır. Bu noktada yatırım planı yapan kişiler de en fazla faiz oranı veren bankaları tercih etmektedir. Bu sayede risk almadan daha fazla birikim yapılabilmektedir. Üstelik bankaya yatırılan paralar tamamen sigortalandığı için, banka iflas etse bile yatırılan tutar yeniden ödenecektir. İçeriğimizde 32 gün 50.000 TL ana para ile elde edilen kazanç detaylarına yer vereceğiz.

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Ing Bank, ilk kez e-vadeli hesap açan müşterilerine özel olarak 1 yıl Hoş Geldin faizi uygulamaktadır. Bu da yüzde 13.50’dir. Türkiye’de vadeli hesaplarda en yüksek faizi veren banka Ing Bank’tır. Banka, müşteri potansiyelini artırarak yatırımları genişletmek adına böyle bir fırsat tanımaktadır.

50.000 TL’yi vadeli mevduat hesabında 32 gün boyunca tutan kişilere 50.505 TL transfer edilecektir. Yani kişi 32 günde 505 TL kar elde etmiş olacaktır. Ancak bu faiz oranından faydalanabilmek için daha önce vadeli hesap açılmammış olması gerekmektedir. Daha öncesinde de Ing Bank turuncu hesap açmış olan kişiler yüzde 10.50 faiz ile yatırım yapabilmektedir.

Akbank Direkt e-vadeli hesap da tüketicilere büyük olanaklar sağlamaktadır. Ülke genelinde her anlamda çok büyük olanaklar sağlayan banka yüzde 12.50 oranında Hoş geldin faizi uygulamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası yüksek faiz oranlarıyla birikim yapabilme imkanı sağlamaktadır. Yüzde 12.25’e kadar artan faiz oranlarıyla tüketici parasını değerlendirebilme imkanına sahip olmaktadır. Tüketici dilerse 0850 200 0 666 numaralı müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek konuya ilişkin detaylı bilgi alabilmektedir.

QNB Finansbank ve Enpara.com sistemi tüketicilere muazzam olanaklar sağlamaktadır. Enpara.com’un da bundan dolayı son zamanlarda çok yoğun bir ilgi gördüğünü söylemek mümkün olacaktır. Finansbank yüzde 12.25 faiz oranıyla tüketiciye birikim yapabilme fırsatı tanımaktadır. 32 gün vadeli 50.000 TL yatırımda geri alınacak tutar 50.456 TL olacaktır. Yani tüketici 32 günde 456 TL gelir sağlayacaktır.

Ziraat Bankası e vadeli mevduat hesabı yüzde 10.25 faiz uygulaması yapmaktadır. Yatırım yapmak isteyen kişinin en az 1000 TL ile bu işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir