Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Abank Yaz İhtiyaç Kredisi

Abank Yaz İhtiyaç Kredisi

Abank Yaz İhtiyaz Kredisi

Yaz aylarında nakit ihtyiacına her zamankinden daha fazla gereksinim duyarız. Çünkü yaz ayları organizasyonların en fazla olduğu, tatile gidildiği, bayramların olduğu bir döneme denk geliyor. Durum böyle olunca vatandaşlar acil nakite ihtiyaç duyuyor çünkü bu tür ihtiyaçların karşılanması küçük meblağlar ile olamayacağından mecburen krediye ihtiyaç duyuluyor. Bankalarda hem müşteri çekmek hem de vatandaşları bu zor durumdan kurtarmak için değişik kampanyalar yaparak ihtiyaç kredilerini piyasaya sunuyorlar. Abank yaz ihtiyaç kredisi adı altında uygun faizler ve ödeme seçenekleriyle vatandaşlara giderlerini karşılamak için kredi sunuyor. 

Abank Yaz İhtiyaç Kredisinin Detayları Nelerdir

Abank’ta vade sayıları en az 3 ay en fazla 48 aydır. Vade aralıklarına göre faiz oranları değişme göstermektedir. Öneğin  0-3 ay arası % 1,54 / 3-6 ay arası % 1,52 / 6-9 ay arası % 1,49 şekilinde vade sayısı arttıkça faiz oranıda düşüş göstermektedir. Maksimum vade aralığında yani 42-48 ay vadeli kredide faiz oranı ise % 1,42 olmaktadır. Abank kredi hesaplama yöntemine göre 10.000 Türk lirası tutarında krediyi 48 ay vade ile % 1,42 faiz oranıyla aylık 306,8 Türk Lirası olarak ödeyebilirsiniz. Bunun yanında hayat sigortası 100 Türk Lirası,tahsis ücreti ise 50 Türk Lirası olarak ücretlendirilmiştir. 

Abank ihtiyaç kredisi başvuru belgeleri arasında nüfus bilgilerinizin yer aldığı nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportun fotokopisi, güncel adres bilgilerinizin yer aldığı fatura ya da bunun teyit eden bir belge ayrıca kişinin gelir durumunu gösteren gelir belgesini bankaya başvurusu esnasında ibraz ettirmek zorundadır. Abank ihtiyaç kredisine sahip olmak için Abank merkez ya da şubelerine giderek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. 

Abanktan kredi talep ederken kredinizin onaylanması için kredi notunuzun olumlu olması gerekmektedir. Zira kira notu düşük olan müşteriye kredinin çıkması oldukça zordur. Çünkü kredi notu demek müşterinin bankayla düzenli bir şekilde çalışması demektir. Kredi kartı borçlarını zamanında ve eksiksiz ödemesi, kredi ödemelerini düzenli yapması gibi durumlar karşısında banka müşterisine güvenip ona kredi vermek konusunda kuşkuya kapılmayacaktır. Onun için müşteriler kredi notları konusunda hassas davranmalı ileride ihtiyaç duyacakları acil nakit ihtiyaçlarına sahip olmak için ödemelerini geciktirmeden yapmaları gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir