Ana sayfa Kredi Kartları Akbank Axess Ramazan Ayı Kampanyaları

Akbank Axess Ramazan Ayı Kampanyaları

Akbank axess kredi kartı sahibi olan müşterilerine ramazan ayı boyunca çeşitli kampanyalarıyla bir çok fırsat sunuyor. Axess sahibi olan kişiler ramazan boyunca yaptıkları alışverişlerden chıp para kazanma şansını yakalayacaklar.

0
PAYLAŞ

 Akbank axess kredi kartı kulanmaya ilk kez başlayan müşterilerine 400 TL ekstra chıp para imkanı sunuyor. İlk kez axess kartı olan kişiler başvuru için AXESS yazıp 5990’a gönderebilirler. 

 Axess Kredi Kartı Kampanyaları Devam Ediyor

Akbank ramazan boyunca 30 Haziran’a kadar  yapacakları ilk 3 alışverişte  %10 chip-para ; ayda 50 TL yıl sonuna kadar ise 400 TL ‘ye varan ekstra chip para kazanma şansı elde edecekler. 

Ramazan’da tek seferde yapacakları 100 TL ve üzeri market, restoran ve akaryakıt harcamasında 11 TLi toplamda 55 TL’ye kadar chip -para hediye veriyor. Bu kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce KAMPANYA KATIL butonuna tıklamanız veya RAMAZAN yazıp 4566’ya SMS göndererek alıverişerinizi gönül rahatalığı ile yapabilirsiniz. 

 Axess bu yıl, her yıl olduğu gibi kart sahiplerine harcamalarından dolayı hediye niteliğinde imkan sunuyor. Ramazan’da mutfak ihtiyaçlarınız hiç bitmese de Akbank Axess kartınız size hep yetecek. kazandığınız chıp paralarla istediğinizi alıp şahane sofralar hazırlayabileceksiniz. 

Ramazan ayında 1-30 haziran 2017 tarihleri arasında MAC’te tek seferde 250 TL’lik alışverişinizde 50 TL Chip para kazanacaksınız. Bu imkan Akbank tarafından siz değerli müşterileine sunulan en değerli fırsat olduğunu düşünüyoruz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here