Anasayfa / Bilgi / Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Şifresini En Kolay Alma Yöntemleri

Akbank Direkt İnternet Bankacılığı Şifresini En Kolay Alma Yöntemleri

Son yıllarda teknolojik olanakların büyük ölçüde gelişmesi ile beraber iletişim ve bağlantı hızı da yüksek ölçüde artış göstermiştir. Bu gelişimlerin yanında ayrıca, tüketiciler ile ilişki kurdukları firmalar ve kuruluşlar arasında da tüm iletişim bariylerleri tamamen kalkmış durumdadır. Bu sayede de artık tüketiciler ihtiyaç duydukları her türlü hizmet ve ürüne saniyeler içerisinde ulaşabilmektedirler. Bankaların sağladıkları hizmetler de bu kapsamda artık intenet ve teknolojik cihazlar aracılığı ile kullanılabilmektedir. Bu durum tüketicilerin ihtiyaç duydukları her an bankalar ile finansal ilişkiye girebilmelerini ve bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır. Öte yandan artık eskiden olduğu gibi bankaların şubelerine giderek işlem yapmaya gerek kalmamakta, bir telefon veya bir tarayıcı ekranı üzerinden tüm işlemler saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Özellikle 2000’li yılların başında başlatılan intenet bankacılığı çalışmaları artık akıllı telefonlarda yer alan mobil uygulamalar aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Tüketiciler, ceplerindeki telefonlarına yükleyecekleri uygulamalara müşteri girişi yaparak, hesaplarına ilişkin her türlü işlemi gerçekleştirebilmekte, kredi başvurusu yapabilmekte, para transferi ve yatırım işlemleri yapabilmektedirler. Bu yönden mobil bankacılık hizmetinde son hıza sahip özelliklere sahip Akbank’ın Direkt uygulamasından faydalananlar, bahsettiğimiz bu kolaylıkların ne anlama geldiğini iyi bilirler. Çünkü akbank direkt Akbank müşterilerinin anlık olarak bankacılık işlemlerini gerçekleştirebildikleri özel bir platformdur ve her müşteri kendi kimliği ve özel şifresi ile sisteme girebilmektedir.

AKBANK DİREKT ŞİFRENİZİ HEMEN ALIN

Eğer Akbank’ın Direkt uygulaması aracılığı ile banka hesabınızdaki işlemleri yönetmek ve görüntülemek istiyorsanız akbank intenet bankacılığı hizmetleri üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Bankanın resmi web sitesine gittikten sonra, ŞİFRE AL butonuna tıklayın.

Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formda, tarafınıza bir takım özel bilgileriniz sorulacaktır. Bankada kaytlı olan bu bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra şifre belirleme ekranınız açılacaktır. Bu bilgileri girdikten sonra şifrenizi belirleyebilir ve akbank şifre alma işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. 

Akbank Direkt uygulamasını AppStore yahut Google Play Store’dan indirip, müşteri numaranız veya T.C. kimlik numaranızla şifrenizi girdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden, para havale, EFT, kredi borcu ödeme, hesap özeti görüntüleme, kredi başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir