Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Evlilik Kredisi Başvuru Şartları ve Faiz Oranları

Akbank Evlilik Kredisi Başvuru Şartları ve Faiz Oranları

Akbank Evlilik Kredisi Başvurusu 2017

Bahar aylarının gelmesiyle Türkiye genelinde düğünler arttı. Düğün coşkusu yaşayan çiftlerin aklında oluşan kocaman  ‘düğün masraflarını nasıl ödeyeceğim’ sorusunun yanıtını bu yazıda inceleyeceğiz.

Bir kez olsun en iyisinden olsun düşüncesinde olan bir çok çiftin düğünleri için kredi çektiği görülebilir.

Akbank özellikle yeni evelenecek çiftleri düşünerek Ağustos ayında evlilik kredilerini başlatacağını resmen duyurdu. Evlilik kredisi ya da düğün kredi adıyla anılan bu kredilerin şartlarını da açıklayan Akbank bu kredi de birçok kolay ödeme seçeneği sunuyor.

Akbank Evlilik Kredisi Nasıl Alınır ?

Akbank Evlilik Kredisi, herhangi bir masraf olmaksızın yeni evlenecek çiftlere verilebilen bir kredi çeşididir. 1.19’dan başlayan düşük faiz oranlarıyla yeni evlenecek çiftler 10.000 Türk lirasına kadar kredi kullanabilir. 36 aya kadar ödeme seçeneği sunan Akbank bu kredi başvurunda da pek fazla belge istemiyor. İyi bir kredi notu ve krediyi üzerine alacak kişinin gelir belgesiyle bu işlem halledilebiliyor.

Akbank Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar ?

Akbank evlilik kredisine başvuracak çiftlerin aşağıda ki koşullara uyması zorunlu, aksi durumda bu krediden yaralanmak olanaksız.

-Kredi notunuzun iyi olması en önemli etken, kredi notu düşük olan çiftlerin bu krediden yaralanabilmesi biraz zor olabiliyor.

-İkinci olarak krediyi alacak kişinin iyi bir gelir durumuna sahip olması Akbank tarafından beklenen bir diğer koşul.

Akbank Evlilik Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır ?

Akbank’ın düğün kredisine başvuru yapmak gayet kolaydır. Akbank bu konuda yeni çiftlere kredi için iki olanak sağlıyor. Birincisi telefon bankacılı sayesinde gerçekleştirilen işlemde banka kredi vereceği müşterisiyle öncelikle ön konuşma yapmayı tercih ediyor. Akbank’ın müşteri temsilcisi olan 444 2 525 kodlu numarayı arayarak düğün kredisiyle ilgili her türlü soruyu sorabilir, krediyi alıp alamama durumunuzu öğrenebilirsiniz. İkinci olarak şubelerden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir Akbank şubesine giderek bur da durumu beyan edebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz sonrasında beklemeniz gereken tek nokta onay durumu olacaktır. Eğer sizde yeni evlenen bir çiftseniz ve Düğün masraflarının altından nasıl kalkacağınızı düşünüyorsanız Akbank size gerçekten güzel fırsatlar sunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir