Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Hızlı Para Başvurusu Nasıl Yapılır? Faiz Oranları Nasıl?

Akbank Hızlı Para Başvurusu Nasıl Yapılır? Faiz Oranları Nasıl?

Müşterisi olduğunuz bankalar “halinizden anlıyoruz, ihtiyacınız varsa biz buradayız” gibi sloganlar ile sizin için elinden geleni her zaman yapmaya hazır görünür. Oldukça sempatik bu yaklaşımlar ile bize sunulan kampanyalar arasından seçim yapmak zorunda hissederiz kendimizi. Oldukça avantajlı ve cazip gelen bu tekliflerden herhangi birisine bir defa evet deriz ve yıllarca o kampanyanın adının köşesinde yazılı olduğu ekstreler ile ödemelerimizi planlar, cebimizde kalan nakitin hesabını yapmaya başlarız. Bu hikaye böyle iken pek tabii ki herkes kendi sorumluluğunu alacağından biz sadece kampanyaları tanıtmak ile mükellef olabiliyoruz. Bu yazımızda ise akbank hızlı para nasıl alınır konusunu sizler için ele alacağız. Adım adım ilerleyelim;

akbank hızlı para taksitli nakit avans mı 

Hayır, değil. Aslında benzer işlem içeriğine sahip ancak bir ihtiyaç kredisi gibi çekerek taksitlerle ödediğiniz için nakit avans sayılmaz. Nakit avans çekildikten sonra sonraki ay ödemede tamamı ödenmezse kaln kısmı için gecikme faizi görürsünüz. Ancak Hızlı Para’da vadeler ile eşit taksitte ödeme yaparsınız ve yalnızca faiz oranı ile hizmet bedeli olarak ekstra bir ödemeniz olur.

akbank hızlı para hizmet bedeli iadesi 

Akbank’ın sunduğu bu hizmet yasal olarak da geçerli olan bir hizmet bedeli almaktadır. Çok sayıda hızlı para müşterisi bu ücretin geri iadesini talep etse de banka yasal oalrak bu parayı alma hakkına sahip, çünkü bu süreç nakit avans değil, ihtiyaç kredisi kapsamında yer almaktadır.

akbank hızlı para limit arttırma 

Hızlı para, kredi kartınızın limitine bağlı olarak çekebileceğiniz bir kredidir. Hızlı Para, nakit avans olmasa da işlem olarak nakit avansa benzer yapıdadır. Kredi kartınızın limitini bu nedenle arttırmak isteyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için 444 2 525 telefon numarasından bankanın müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

akbank hızlı para faiz oranı 

Akbank’ın sunduğu bu hizmet için 12-36 ay vadeleri sunuluyor ve uygulanan faiz oranı ise % 1.71’dir.

akbank hızlı para ödeme tablosu 

Tablonuzu kendi çektiğiniz kredi tutarına göre belirleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere avanstan farklı olarak günlük faiz işlemediğinden, çekmiş olduğunuz krediye faiz oranının tamamını ekleyerek, kredi hizmet bedeli ve BSMV’yi eklemelisiniz. Bu eklemelerden sonra çekmiş olduğunuz kredinin vadesine bölerek aylık ödeme tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir