Anasayfa / Bilgi / Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranları ve Şartlar

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Faiz Oranları ve Şartlar

Ekonominin birer parçası olan bireyler, sahip oldukları nitelikler ve ihtiyaçlar ile birbirlerinden farklılık gösterirler. Diğer yandan sahip oldukları gelirler de birbirlerinden farklıdır ve ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya koydukları efor ve planlamalar da otomatik olarak farklılık göstermektedir. Bu yönden bireylerin ihtiyaçları için bankalardan talep ettikleri finansal kaynaklara yönelik tercihleri de birbirlerinden farklıdır. Bankalar da bu durumu bilerek, ortaya çeşitli kampanyalar ve avantajlar ortaya koymaktadırlar ve birbirinden farklı olanakları ve ihtiyaçları olan tüketicilere, kendileri için en uygun olabilecek türde kredilendirme sağlamaktadırlar.

Bankacılık sektöründe son yıllarda artan banka sayısını dikkate aldığımızda, müşteri rekabeti oldukça artmış durumdadır. Bu nedenle de bankalar kampanyalarında daha fazla çeşitlendirmeye gitmektedirler. Memurlara, emeklilere, maaş müşterilerine, öğrencilere, esnaflara ve daha nice çeşitli tüketici gruplarına, kendi özelliklerine göre kredilendirme sağlayan bankalar, özel tarihlerde de kredilerinde kampanyalar yapmaktadırlar. Önek olarak gelenekselleşen bayram kredileri, anneler günü ve babalar günü kredileri. 

AKBANK’TAN TEMMUZ AYINA ÖZEL KREDİ

Bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan Akbank, kampanya konusunda sınır tanımamaktadır. Bu yönden de sıcak yaz aylarında ferahlatan kredi kampanyası ile müşterilerini selamlamaktadır. Bankanın Temmuz ayına özel olarak sunduğu avantajlı faiz oranına sahip ve ertelemeli kredi imkanı sunmaktadır.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Bu kampanya ile alınabilecek olan akbank ihtiyaç kredisi 48 aya kadar vadelendirilebilmektedir. 

Bankanın kampanya dahilinde uyguladığı faiz oranı ise %1.29’dur ve bu faiz oranı vade süresi boyunca sabit olarak uygulanmaktadır.

İsterseniz kredinizi hemen şimdi alabilir, ödemelerinizi 3 ay sonra başlatabilirsiniz. Bu uygulamada vadeniz 3 ay düşecektir ve taksit ödemelerinizde değişme olmayacaktır.

BAŞVURULAR

Şimdi siz de size en yakın Akbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın sağladığı olanaklardan faydalanmak için yapacağınız bireysel başvurularda isterseniz akbank konut kredisi ve akbank kredi kartı altenatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Öte yandan bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızda ise;

-T.C. kimlik belgesi

-Son 3 aya ait ikametgah belgesi

-Gelir durumunuzu gösterir belge ibraz etmeniz gerekmektedir.

Eğer isterseniz başvurularınızı Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden intenet bankacılığı hizmetlerini kullanarak da yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir