Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

Akbank İhtiyaç Kredisi Seçenekleri

Bankaların sundukları ve en sık tercih edilen bankacılık hizmetlerinden birisi olan bireysel ihtiyaç kredileri, bu gün tüm mevduat bankaları tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Tüketiciler de acil nakit ihtiyaçları ortaya çıktığında, bankalardan bireysel ihtiyaç kredisi talep ederek ihtiyaçlarına yanıt bulabilmektedirler. Bankalar bu kredileri tüketicilere sunarken meslek gruplarına, maaş müşterilerine, emeklilere ve özel günlere yönelik olarka kampanyalar ile sağlamaktadırlar.

Piyasada bugün artış gösteren banka sayısı ile beraber tüketiciler çok sayıda kredi altenatifi ile karşı karşıya olduklarından kullanabilecekleri krediler de çeşitlilik göstermektedir. Bir banka bireysel ihtiyaç kredisi altında birçok segmentte kredilendirme olanağı sunmaktadır. Bu anlamda özellikle akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilecek çok sayıda altenatif bulunmaktadır.

AKBANK BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ ALTERNATİFLERİ

Maaş Müşterilerine Özel Kredi: SGK üzerinden maaşını alan müşteriler, maaşlarını Akbank’tan almaları halinde (yani Akbank maaş müşterisi olmaları halinde) avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Bu bağlamda akbank maaş müşterisi ihtiyaç kredisi kullanımlarında ayda 304 TL ödeyerek 48 ay vadeli olarak 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.

Tatile Özel İhtiyaç Kredisi: İhtiyaç kredisini tatile gitmek amacı ile almak isteyenler Akbank’tan tatil kredisini 3 ay ertelemeli olarak alabilmektedirler. Önek olarak Akbank’tan alacağınız tatile özel bireysel ihtiyaç kredisi için 10 bin TL tutarında kredi aldığınız durumda ve bu krediyi 36 ay vadeli olarak aldığınızda uygulanacak olan faiz oranı %1.19 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kapsamda bankaya ödenmesi gereken aylık taksit tutarı ise 357 TL’dir.

Evlilik Kredisi: Evlilik demek oldukça masraflı bir sürece baş koymak demek. Düğün, nişan, nikah, kına, balayı, çeyiz derken masrafların sonu bir türlü gelmez. Bu durumda akbank düğün kredisi imdadınıza yetişmektedir ve Akbank’tan evlenmeden önce ihtiyacınız olan finansal kaynağı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında talep edebilirsiniz. Üstelik geri ödemelerinizi 3 ay ertelemeli olarak başlatabilir, 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Şimdi bu kredi olanakları ve daha fazlasından faydalanabilmek için size en yakın Akbank şubesine giderek başvurunuzu bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir