Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Akbank Kefilsiz Uygun Faizli Kredi

Vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını gidermek için doğal olarak bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerine başvuruyorlar. Bazı bankalar bu kredi türü içinde müşterilerden kefil istemektedirler. Eğer kefil bulma gibi  durumunuz yoksa o zaman bazı bankalar kefilsizde kredi vermektedir. Bu bankalardan biri Akbank’tır. Akbanktan kefilsiz kredi alabilmeniz için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Aksi tadirde bu krediden fayadalanmanız mümkün olmamaktadır. 

Kefilsiz Kredi Nasıl Alırım

Akbank’tan kefilsiz kredi alabilmeniz için önce bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Daha sonra Akban Direkt’i kullanarak bulundukları yerden kredi talebinde bulunabiliyorlar. Bunun için cep telefonunuza Akbank Direkt uygulamasını indirin. Kefilsiz ihtyiaçk kredisi talebinde bulunmak için indirdiğini uygulamaya girin ve müşteri girişi yapın. Giriş sonrası krediler ile ilgili size sunulan yönlendirmeler doğrultusunda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız başvuru sonucu cep telefonunuza iletilmektedir. 

Akbank kefilsiz kredi için üst limit 25 bin Türk Lirası olarak belirlenmiş. Akbank kredi hesaplama yöntemine göre 25 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisini % 1,45 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak aylık 772,53 Türk Lirası olarak ödeyebilirsiniz. Ya da 10 bin Tük Lirasını yine % 1,45 faiz oranıyla 48 ay vadeli aylık 309,01 Türk Lirası ödeyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza göre kefilsiz kredi çekebileceğiniz Akbank resmi web sitesinden sizler için hesaplama aracı oluşturmuş. Buradan hesaplamalarınızı yapıp kefilsiz krediniz için başvuru yapabilirsiniz.

Akbank’ın kefilsiz kredisine başvuru yaptığınızda belgesiz ve kefilsiz bir şekilde krediye sahip olabiliyorsunuz. Kredinizin onay size cep telefonuyla bilgilendiriliyor. Onay almışsanız şayet en kısa sürede istediğiniz tutar hesabınıza anında yatıyor. Kefilsiz kredi talebinizin red olma ihtimalide elbette ki var. Bu daha çok sizin kredi notunuzun düşük olmasıyla alakalıdır. Bu tür bir kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması aranan ilk şartlardan bir tanesi. Çünkü güvence olan kefil sizde olmadığı için banka da doğal olarak kendini başka yollardan güvence altına almak isteyecektir ve ilk olarak sizin kredi notunuza bakacaktır. Eğer bu konu ile ilgili bir sorununuz yok ise Akbank kefilsiz kredi işleminiz sorunsuz halolacaktır. Bunun için en baştada bahsettiğimiz gibi Akbank Diretk Krediyi kullanmanızı öneririz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir