Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Akbank Kredi Ekspres Avantajları ve Başvuru Kanalları

Akbank Kredi Ekspres Avantajları ve Başvuru Kanalları

Kişi her türlü ihtiyacı için bankaların kredilerine başvurabilmektedir. Bu ihtiyaçlar her türlü olabilir ve hatta bir kişiye borç vermek için bile kredi çekilebilmektedir. Ancak bankalar kredi finanse ederken çok büyük kolaylıklar sağlamamaktadır. Kişinin durumuna göre kredi almak bazen zorluklar yaşatabilmektedir. Mevcut prosedürler gereği bankada onlarca belge imzalanmakta ve kişinin içinde kredi alıp alamayacağına dair sürekli bir şüphe olmaktadır.

Artık bu zorluklar Akbank kredi ekspres ile ortadan kalkıyor. İçeriğimizde kredi ekspres detayları yer alacak.

AKBANK KREDİ EKSPRES NE İŞE YARAR?

Akbank Kredi Ekspres yurt içinde anlaşmalı olan bütün mağazalarda yapılan alışverişlerde ihtiyaçların anında karşılanmasını sağlamaktadır. Bu kart banka şubesine başvurmadan kolaylıkla tüketiciye temin edilebilmektedir. Online platform, telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapılması halinde hiçbir belge ile uğraşmadan karta sahip olabilirsiniz.

Bu kart elektronik eşyalardan eğitime kadar bütün masraflar için kullanılabilmektedir. Üstelik bu kart bütün harcamalar için 36 aya kadar vade yapabilme imkanı sağlamaktadır. 36 ay vadeyle ihtiyaçlarınızı karşılamak için Akbank Ekspres kart tercih edilebilmektedir.

Yeni eve taşınmış olan ancak eşyalarını karşılayabilecek maddi olanağı olmayan kişiler rahatlıkla bu kartı tercih edebilir. Kişi dilediği eşyayı 3 yıl vade ile rahatlıkla ödeyerek sahip olabilmektedir. Bunun yanı sıra Vakıf üniversitesinde eğitim görmeye başlamış bir bireyin eğitim masrafları için de bu kart kullanılabilmektedir. Ancak burada okulun belirlediği vadelerle bu ödeme gerçekleştirilebilmektedir. Yani bütün harcamalar için 36 ay vade yapabilme imkanı sağlanmamaktadır.

KREDİ EKSPRES KARTIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Bankalara kredi başvurusu yapıldığında belge teslimi, imzalar ve diğer birçok formalite işlem gerçekleştirilmektedir. Ancak tüketici bu kart ile ihtiyaçlarını dilediği anda karşılayabilmektedir. Üstelik bu kartta sadece zorunlu değil, keyfi ihtiyaçlar da karşılanabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş olan bütün herkes Ekspres kart başvurusunda bulunabilmektedir.

Kredi notu düşük olan ve ağır suçtan hüküm giymiş kişilere bu kart sağlanmamaktadır. Bunun yanında kredi ekspres ile kredi sahibi olan tüketici en fazla maaşının yüzde 50’si kadar taksit ödemesi yapabilir. Bunun üzerindeki alışverişler için prosedür gereği kredi sağlanmayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir