Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Akbank SMS Kredi 4425 ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Akbank SMS Kredi 4425 ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Yaşadığımız çağda, ihtiyaçlarımızın giderek artması ve pahalılık sorunlarının bir getirisi olarak, gelir gider dengesini sağlmak bazen zor olabiliyor, bazen de bu dengede şaşmalar yaşanabiliyor. Hatta bazen ihtiyaçlarımızı tek seferde karşılamamız mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda neredeyse hepimizin imdadına banka kredileri yetişiyor. Farklı faiz oranları, taksit seçenekleri ve ödeme detaylarıyla bankalar kredi alanında sürekli yeniliklerle karşımıza çıkıyor, günümüzde birçoğumuzun sıkça ihtiyaç duyduğu kredi kullanımlarına başvurmak için yeni yollar geliştirmeye devam ediyorlar. İhtiyaç sahipleri ve banka müşterileri olarak hepimizin ihtiyaç, ödeme seçenekleri gibi durumları farklılık gösterdiğinden bankaların sunduğu bu kredi ürünlerindan hangisine başvurmamız gerektiğine karar vermek kimi zaman güçleşiyor.

Akbank’ın müşterilerine sunduğu SMS kredi, Akbank kredi ürünleri içerisinde sizlere kredi kapılarını en kolay açan yöntem. Akbank 4425 Kredi ile eğitim, sağlık, tatil ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilir ve Akbank’tan destek alabilirsiniz.

Akbank SMS Kredi başvurusu yapmak için zahmete girmenize gerek yok. SMS kredisi başvurusu isminden de anlaşılabileceği üzere oldukça kolay yapılıyor. Başvuru şu şekilde gerçekleşmekte: önce cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip büyük harflerle KREDİ yazıp 4425’e yollamalısınız. Kredi notunuz yüksekse ve müşterisi olduğunuz diğer bankalarla geçmişti bir sorun yaşamadıysanız krediniz büyük ihtimal onaylanacaktır. 

2015 yılında köklü değişiklikler yapan ve sürekli yenilenme gayreti içinde olan Akbank, SMS kredileriniz onaylandığı zaman bankadaki evraklarınızda eksik yoksa onaylanan krediyi direkt hesabınıza geçiriyor.

AKBANK SMS Kredi Kampanyaları

Akbank SMS Para

Axess’inizle tamamen ücretsiz olarak 500 TL SMS Para’nızı aynı gün alabiliyor, en uygun faiz oranları ve 3 taksitle zorlanmadan geri ödeyebiliyorsunuz. SMS Para için izlemeniz gereken yol şöyle: cep telefonunuzun SMS bölümüne girip PARA boşluk kartınızın son 6 hanesini yazarak 5990’a SMS göndermelisiniz.

Üstelik ücretsiz şekilde 9 taksit imkanınız da var. Ücretsiz 9 ay taksitle SMS Para başvurusu yapmak için, PARA9 yazıp kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990’a SMS gönderebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir