Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Akbank’tan Anında 3.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

Akbank’tan Anında 3.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

Bankalar günümüzde her ihtiyaca ve her bütçeye uygun ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Müşteri potansiyelini artırabilmek adına bankalar büyük bir rekabet içerisine girmiştir. Bu noktada tüketiciler de bütçesine en uygun kredileri sağlayan bankaları tercih etmektedir. Bu noktada Türkiye’de köklü bankalara rekabet olan bankalar da vardır.

Akbank bu noktada, her bütçeye uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile krediler sağlamaktadır.

Ak Bank, müşterilerin finansal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmakta ve uygun faizli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Kişi ihtiyaç duyduğu her alanda bu Ak Bank ile dilediği krediye sahip olabilmektedir.

Akbank anında ihtiyaç kredisi

Akbank, yüzde 1.45’den başlayan oranlarla ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Sigorta yaptırarak faydalanmak isteyen müşteriler yüzde 1.45, sigorta yaptırmayanlar ise yüzde 1.65 faiz ödemesi gerçekleştirecektir. Kredi için belirlenen vade ise en fazla 48’dir.

Kredi başvuruları, Akbank resmi intenet sitesinden, mobil bankacılıktan ve intenet bankacılığından yapılabilmektedir.

Geri ödeme planı

24 ay vadeli 3000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi alan bir birey sigorta yaptırması halinde 153,98 TL ödeme gerçekleştirecektir. Sigorta yaptırmadan 3000 TL ihtiyaç kredisi alan bir tüketici ise aylık 158.48 TL taksit ödemesi yapacaktır. Kredi tutarının yüzde 0.5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu da 15 TL’ye denk gelmektedir. Sigortalı yıllık faiz oranı yüzde 27.1865 TL iken, sigortasız yıllık faiz oranı yüzde 27.1865’tir.

Yeni eğitim öğretim yılına özel kredi kampanyaları

Akbank, 2017-2018 eğitim öğretim yılına özel olarak kredi kampanyaları düzenlemektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı için düzenlenen fırsat kampanyaları ile mevcut ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Üstelik düşük faiz oranları ve uzun vade fırsatlarıyla.

Yüzde 1.44 faiz oranıyla sağlanan bu kredide, eğitim tutarına göre kredi tahsis edilmektedir. Bu krediler ancak 18 yaşını doldurmuş olan öğrencilere sunulmaktadır. Akbank, krediyi tahsis ederken öğrenciye Akbank sürekli eğitim sigortası da yapmaktadır. Böylelikle, öğrenci ebeveyni hayatını kaybeder ise, eğitim sigortası üzerinden kalan borç tahsis edilecektir. Böylelikle öğrenci, borçlu duruma düşmez.

Öğrenci ferdi kaza sigortası ise, okul içi veya okul dışında öğrenci bir kaza geçirdiği zaman oluşabilecek hasar ‘’Acil Yardım Sigortası’’ ile karşılanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir