Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Araç Kredisi / Anadolubank Kefilsiz 40.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Şartları

Anadolubank Kefilsiz 40.000 TL Taşıt Kredisi Kampanyası Şartları

Anadolubank, düzenlediği taşıt kredisi kampanyaları ve avantajlı geri ödeme planı yapma imkanı tanıyan bir bankadır. Aynı zamanda tüketiciler düşük faiz oranlarıyla hayallerindeki araçlara kavuşabilmektedir. 48 aya kadar vade seçeneğiyle bankanın taşıt kredisi kampanyalarından faydalanılabilmektedir. İçeriğimizde Anadolubank 40.000 TL taşıt kredisi kampanyası ve kampanya detayları yer alacak.

40.000 TL TAŞIT KREDİSİ GERİ ÖDEME PLANI

Banka, 48 aya kadar vade seçeneğiyle 40.000 TL taşıt kredisi finansmanı sağlamaktadır. Yüzde 1.50 sabit faiz uygulamasıyla sağlanan kredi için ödenecek aylık taksit tutarı 1251 TL’dir. 48 ay vade süresi boyunca bankaya ödenecek olan toplam tutar ise 60.075.36 TL’dir. Bu kredi için ödenecek toplam faiz tutarı 20.075.36 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

TAŞITIN NE KADARINA KREDİ SAĞLANMAKTADIR?

Mevzuat gereğince artık bankalar taşıt kredisi finansmanında bir değişikliğe gitmiştir. Artık tüketici sahip olmak istediği 50.000 TL’den daha aşağı olan aracın yüzde 70’i kadarına kredi çekebilmektedir. Yani tüketici dilediği araca sahip olurken yüzde 30 peşinat ödemesi yapmak durumundadır.

Eğer satın alınacak araç 50.000 Türk Lirası’nın üzerindeyse 50.000 TL’nin üzerindeki kısım için yüzde 50 kredi finansmanı sağlıyor. 50 bin TL’nin altındaki tutar için ise yine yüzde 70 oranında kredi sağlanmaktadır. Yani birey bu araca sahip olurken yüzde 70+yüzde 50 kredi finansmanı sağlayabilmektedir.

ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI

Anadolubank, 18 yaşını doldurmamış ancak düzenli bir gelire sahip olan müşterileri için de taşıt kredisi sağlamaktadır. Bankaya başvuru yapıldıktan en geç 1 iş günü içerisinde kredi başvuruları sonuçlanmaktadır.

Kredi başvurusu için bankaya teslim edilmesi gereken birtakım belgeler vardır. Bunlar;

Nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Gelir belgesi tüketicinin sahip olduğu gelire göre değişkenlik göstermektedir.

Ücretli personel güncel maaş bordrosunun yer aldığı resmi gelir belgesini,

Serbest meslek çalışanlarının vergi levhası ve son 2 yıla ait bilanço,

Şirket ortaklarının ise vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi ilanıyla başvuruda bulunması gerekmektedir.

0 km araç için taşıt kredisi çekecek bireyler aracın proforma faturasıyla bankaya başvurması gerekiyor. Eğer kredi çekilecek araç ikinci el ise aracın ruhsatıyla başvuruda bulunulmalıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir