Anasayfa / Araç Kredisi / Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Kuveyt Türk’ten 15.000 TL Kredi Kampanyası

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Kuveyt Türk’ten 15.000 TL Kredi Kampanyası

İnsanların en büyük en vazgeçilmez hayallerinden biridir araba almak. Bir dört tekerim olsun bana yeter diye başlarız, yeni yeni modeller çıktıkçada onları almak için hevesleniriz. Tabi araba almak günlük ihtiyaçlarımızı alamk gibi kolay bir iş değil.Bunun için destek almamız gerekecektir.Bunuda bize kuveyt Türk sağlıyor.KUveyt Türk 1989 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamış bir bankadır. Kurulduğu günden bu güne  faizsiz bankacılık anlayışını getirmiş, yatırım alanında araştırmacılğı, tasarruf sahiplerine ve iş adamlarına istikrarlı  güvenilir ve süratlı hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.Müşteri memnuniyetini dahada artırmak için çalışanların verimliliğini artırmak için her yıl eğitim seminerleri düzenlemektedir.Ekonomideki gelişmeler ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda faaliyet göstermeyi kendisine ilke edinmiş olan Kuveyt Türk  bireysel bankacılık konusundada bir çok imkan ve yeniliği müşterilerine sunmaktadır.

Bu bağlamda da  taşıt almak isteyen müşterileri için finans sağlamakta olan Kuveyt Türk Katılım Bankası %1.29 ‘dan başlayan kar payı uygulamasıyla bizleri araba sahibi ediyor Araba almak istiyorsanız ve finansal sıkıntınız varsa şuan Kuveyt T.ürk’e uğramanın tam sırası.. 24 aya kadar olan vadelere %1.29 oranında  kar payı uygulayan banka ,48 ay vadeli ödeme planında ise %1.31 oranında kar payı uyguluyor. Kuveyt Bank’ta  araba almak için finans sağlamak isteyen müşterilerine,kendi aylık gelir durumlarına göre ödeme planı hazırlanıyor.Buda müşterilerin ödemelerini daha düzenli ve zamanında yapılmasını sağlıyor.

Taşıt alırken en uygun finansman sağlayacağınız yer Kuveyt Türk Bankası,ikinci el araba alış verişlerinde bazı şartlar aramaktadır.İkinci el araba satışlarında aynı esneklik tanınmamaktadır.  Öncelikle  taşıtın yaşı 5 ve altında olmalıdır. Daha eski modeller  için  finansal  destek verilmemektedir.Araba almak istiyor ve bunun için.  Kuveyt Türk’ten finans kullanmak istiyorsanız, başvurunuzu şubelere giderek yapmalısınız. giderken yanınızda  arabaya ait belgeleri ,gelirinizi beyan edeceğiniz belgelerinizi ve nüfus cüzdanınızla şubelere götürüp işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Türkiye geneline yayılan 386 şubesi ,5588 çalışanı ile müşterilerine hertürlü finans kaynağı ve hizmet sunan Kuveyt Türk özellikle Faizsiz Bankacılık anlayışını benimsemiş ,dini inançlarına göre faizden uzak durmak isteyen kişilerin çalışmak istedikleri birinci banka olma özelliğini korumaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir