Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Aylık 101 TL Taksitle Başlayan PTT İhtiyaç Kredisi Burgan Bank’tan!

Aylık 101 TL Taksitle Başlayan PTT İhtiyaç Kredisi Burgan Bank’tan!

Türkiye’de bankacılık sektörü her geçen gün bir basamak daha yukarıya ilerlemektedir. Özellikle son dönemde bankacılık sektörüne dahil olan yeni isimler ile birlikte bu çıta gittikçe yükselirken, tüketicilere özel olarak sunulan kampanya ve avantajlar da artmaya devam etmektedir. Bankalar, bireysel müşteriler ile daha hızlı ve kolay bağlantı kurabilmek ve kredilendirme olanaklarından daha hızlı faydalandırabilmek için çalışmalarını yürütmektedirler.

Özellikle sektörün yükselen bankaları, bu anlamda diğer bankalar ile aralarındaki rekabette bir adım daha önde olabilmek için çok özel çalışmaları gerçekleştirmektedirler ve tüketicilerin dikkatini çekebilmek için çok özel kampanyaları gündeme getirmektedirler. Son zamanlarda bu anlamda adımlarını büyük atmaya başlayan bir banka ise Burgan Bank olarak karşımıza çıkmaktadır. Burgan Bank, kendi özel kredilendirme olanakları ile avantajlı faiz oranları ve vade olanakları sunarken, şimdilerde daha geniş bir kitle ile temas kurabilmek için PTT ile bir kredi anlaşmasına imza atmıştır. 

PTT VE BURGAN BANK İŞBİRLİĞİYLE KOLAY KREDİ

Burgan Bank, PTT ile yaptığı işbirliği sonucunda, maaşını PTT şubelerinden alan müşterilere özel olarak bir kredi kampanyası sunmaktadır. Bu kampanya kapsamında tüketicilere ihtiyaç duydukları kredi avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunulmaktadır.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Burgan Bank bağlantılı olarak PTT şubelerinde alınabilen ihtiyaç kredisi için tercih edilebilecek maksimum vade süresi 48 aydır. 48 ay vade için ödeme periyodları ve ödeme erteleme seçenekleri de bulunmaktadır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları alınacak olan kredi tutarına göre değişmektedir. Bu kapsamda 3 bin TL-10 bin TL arasındaki kredi için %1.81, 10 bin TL ile 30 bin TL için %1.65, 30 bin TL-55 bin TL arası için %1.59 faiz oranı uygulanmaktadır.

Krediden faydalanmak için yaş sınırı ise 18-80’dir.

KREDİ HESAPLAMA

PTT ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Burgan Bank’tan alınabilecek olan 3 bin TL tutarında 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için %1.81 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu kapsamda da bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 101 TL’dir. Aynı kredi 36 ay vade ile alınacak olursa; bu durumda da bankaya aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 121 TL’dir.

KREDİ BAŞVURULARI

Burgan Bank’ın bu avantajlı kredisinden faydalanmak için PTT’nin maaş müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer hali hazırda PTT şubelerinden maaşınızı alıyorsanız, bankaya ekstra bir belge ibraz etmeksizin, başvuru formu doldurarak şubelerden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir