Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Bankaların Ramazan Bayramına Özel Kredi Kampanyaları – Faiz Oranları Karşılaştırması

Bankaların Ramazan Bayramına Özel Kredi Kampanyaları – Faiz Oranları Karşılaştırması

Bankalar uzun yıllardır bayramlarda müşterilerine uygun faiz oranları ile bayram kredisi imkanı sunuyorlar. Genel olarak her banka bayram kredisi adı altında milyonlarca kişinin ihtiyaçlarını karşılaması adına yardımcı oluyor. İnsanların normal hayatlarında ihtiyaçlar hiç bitmezken, bayramlarda bu ihtiyaçlar ikiye katlanır. Bu ihtiyaçları karşılamak için bankaların Ramazan Bayramı kredilerini değerlendirmek gerekir. 

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası Ramazan Bayramına sayılı günler kala bayram kredisi  fazi oranlarını açıkaldı. Türkiye’nin bankası olan İş Bankası kredi çekmek için bekleyen müşterilerine %1,27 faiz oranı ile kredi imkanı sunuyor. 10000 TL kredi aralığında  48 ay vade ile aylık ödenecek tutar 295 TL olarak belirtildi. Ramazan Bayramı kredisi için İş bankası müşterileri bu faiz oranı üzerinden kredi kullanabilecekler.

Akbank Bayram Kredisi

 İhtiyaçlar hiç bitmez. Bu nedenle Akbank’ta müşterilerini daha rahat ettirmek ve bayramlarının daha güzel geçmesi için düşük faiz oranı ile bayram kredisi kullanmaları için imkan sunuyor. Akbank Ramazan Bayramı kredisi için %1,65 oran belirledi. 10000 Tl kredi taleplerinde 48 ay vade ile aylık ödemeleri 325 TL olarak hesaplandı. 

 Finansbank Bayram kredisi

 Finansbank’ta Ramazan Bayramı için kredi seçeneklerini geniş tuttu. Müşterilerinin daha kolay ödeme yapabilmeleri için Finansbank faiz oranalrını geçen yıl gibi hesapladığı görülüyor. Finansbank bayram kredisi ile  yüzlerce müşterisine kolay ödeme seçenekleri sunuyor. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin ve bayrama şeker tadına girmeniz için Finansbank %1,15 faiz oranıyla müşterisinin karşısına çıkıyor.  Müşterilerden talep edilen kredi tutarına göre bu faiz oranı aylık ödemelere de  rakamsal olarak yansıtılacak. 

 Bankalar  bayram kredisi için müşterileine gerekli tüm yardımı yaparken, uygun şartlarda kredi kullanmaları için ortam sağlıyorlar. Her banka yine bu bayrmda istediği müşteri potansiyeline kavuşmak istiyor. Müşteriler bankarın faiz oranlarını karşılaştırdıklarında kredi notlarına göre kredi taleplerini kullanabilecekler. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da ihtiyaç kredisi faiz oranları müşterinin yüzünün gülmesini sağlayacak. 

 Bankaların belirlediği fazi oranlarına göre seçeceğiniz kredi tutarına göre aylık ödemeleri de belirlenecek. Her bankanın fazi oranı farklı olduğundan dolayı aylık ödemelerde değişiklik gösterecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir