Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Cepten Kredi SMS Başvurusu Yapılabilen Tüm Bankalar

Cepten Kredi SMS Başvurusu Yapılabilen Tüm Bankalar

Teknoloji imkanlarının gelişmesi otomatik olarak iletişim araçlarımızın da büyük ilerlemeler kaydetmesine neden oldu. Artık herkesin cebinde yer edinen akıllı telefonlar günlük hayatımızda milyonlarca işlemimizi anında gerçekleştirebileceğimiz hayatımızla entegre olan cihazlar haline geldi. Bu alandan istifade etmek ise bir çok ticari kuruma fayda sağladı. Bunlardan birisi de pek tabii ki bankacılık sektörü oldu. Gerek pazarlama gerekse işlemlerin hızla gerçekleştirilip şubelerdeki kuyrukları azaltmak için telefonlarımıza dahil olan bankalar kredi taleplerimizi de telefonlarımızdan alarak anında geri dönüş yapıyorlar. Son yıllarda kredi sms ile başvuru yapmak oldukça popüler bir hale geldi ve biz de yazımızda bu kanalla nasıl başvuru yapabileceğinizi sizlere aktaracağız.

cepten kredi başvurusu nasıl yapılır 

Temel olarak bankalar sizden SMS yolu ile bir takım bilgilerinizi ve kredi türünün kelimesini istemektedir. Size verilen SMS numarasına bu mesajı gönderdiğinizde banka size dair sorgulamaları anında gerçekleştirerek kredi talebinize yanıt vermektedir.

sms ile kredi başvurusu yapılan bankalar ve cepten kredi başvuru numaraları 

GARANTİ BANKASI CEPTEN BAŞVURU: Garanti bankasından kredi almak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. İstediğiniz kredinin türünü, T.C. kimlik numaranızı, talep ettiğiniz kredi tutarını, aylık geliri ve vade süresini SMS ile 4411’e göndermeniz yeterlidir. 

YAPI KREDİ CEPTEN KREDİ BAŞVURUSU: Taşıt kredisi, eğitim kredisi ve bireysel itiyaç kredilerinde Yapı Kredi bankasına SMS ile başvuru mümkündür. Kredi türü, T.C. kimlik no ve aylık gelirinizi yazıp 4411’e SMS ile göndermeniz yeterlidir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU: SMS ile Akbank’ın kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız KREDİ boşluk T.C. kimlik no yazarak 5724’e kısa mesaj atarak işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

VAKIFBANK KREDİ: TIK boşluk T.C. kimlik no boşluk aylık gelirinizi yazıp 5724’e gönderdiğiniz zaman Vakıfbank kredi başvurunuz anında gerçekleşir.

QNB FİNANSBANK: Finansbank’tan kredi almak isteyenler Enpara.com aracılığı ile veya sms ile bu konuda işlemlerini anında yapabilirler. T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030’a SMS gönderdiğinizde banka işleminizi gerçekleştirmek üzere harekete geçecektir ve kısa süre içerisinde başvurunuz ile ilgili olarka size geri dönüş sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir