Anasayfa / Bilgi / Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyaları

Denizbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Kampanyaları

Kamu çalışanlarının aldıkları maaşın güvenceli olması ve asgari ücretin üzerinde olması bankaların kamu çalışanlarına özel krediler hazırlamasına neden olmuştur. Bankalar verdikleri kredilerin geri ödenmesi konusuda hassas davranmaları kamu çalışanları konusunda biraz daha rahat olmalarına sebebiyet vermektedir. Sebebi de bahsettiğimiz gibi gücvenceli ve yüksek maaş almalarıdır. Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredileri hazırlayan bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank uygun faiz ve ödeme planlarıyla kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredileri sunmaktadır. 

Kamu Çalışanlarına Denizbank’tan Özel Krediler

İlk olarak Denizbank kamu çalışanları için özel ihtiyaç kredisi hazırlamıştır. Bu ihtiyaç kredisi 48 ay vadeli olarak sunulmaktır. Kredinin üst limiti ise 60 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kamu müşterileri ihtiyaç kredisini 0 ile 12 ay vadeli almak istiyorlarsa faiz oranı % 1,59’dur. 13 ile 24 ay arası vadeli ise % 1,62’dir. 24 ile 48 ay arası vadeli ise % 1,68’dir. Kamu çalışanları 60 bin Türk lirasına kadar ihtiyaçlarını gidermek için bu faiz aralıklarından ve vadelerinden kendilerine uygun olanını hesaplatıp çekebilirler. 

Denizbank kamu çalışanları özel kredi türlerinden bir diğer ise web’te kredi paketidir. Bu kredi türünde kredi üst limiti 55 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Vade sayısı ise yine genel ihtiyaç kredilerinden olduğu gibi 48 ay’dır. İntenet bankacılığından evraksız olarak çekebileceğiniz krediyi dilerseniz sadece nüfus cüzdanınız ile şubelerden de çekebilirsiniz

Kamu çalışanlarına özel hazırlanmış kredilerden, kamu çalışanlarının maaşının 17 katı kadar krediyi 72 ay vadeli olarak alabiliyorsunuz. Bu kredide vade sayısı 0 ile 36 ay arası ise faiz oranı % 0,99’dur.  Vade sayısı 37 ile 72 ay arası ise % 1,09’dur. 

Denzibank bu kredi talepleri için farklı belgeler istememektedir. Genel olarak krediye başvuran kişinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, düzenli bir gelire sahip olduğunu gösteren gelir belgesi, kamu kimlik kartı, güncel adres bilgilerinin yer aldığı son 3 aya ait fatura ya da ikametgah belgesidir. Bir kamu çalışanı iseniz ve size özel hazırlanmış kredi türlerinden birine başvuruda bulunmak istiyorsanız en yakın Denizbank şubesine giderek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir