Ana sayfa İhtiyaç Kredisi DenizBank KGF Teminatlı Krediler

DenizBank KGF Teminatlı Krediler

Denizbank, Kredi Garanti Fonu (KGF) teminatlı özel avantajlı krediler sağlamaktadır. İşte bankanın sağladığı en avantajlı kgf teminatlı krediler.

0
PAYLAŞ

Bankacılık sektörü her geçen gün daha büyük gelişmelere imza atmaktadır. Her geçen gün bankacılık sisteminde teknolojik yenilikler meydana gelmektedir. Bu anlamda artık sadece dakikalar içerisinde kredi başvuruları gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra en avantajlı krediler saniyeler içinde yapılan karşılaştırmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Özel avantajlı krediler sağlayan bankalar arasında Denizbank önemli bir yer tutmaktadır. Denizbank, özellikle de KGF teminatlı kredileriyle son zamanlarda isminden söz ettirmektedir. Kredi Garanti Fonu açılımıyla sunulan bu kredi, KOBİ’leri desteklemek için verilmektedir. İçeriğimizde KGF giriş ve Denizbank KGF teminatlı kredi detayları yer alacaktır.

Kredi Garanti Fonu

Kredi Garanti Fonu, maddi olanaksızlıklar yaşayan KOBİ’ler için sağlanmaktadır. Küçük işletmelerle sahada yer almak isteyen, ülke piyasasında aktif rol almak isteyenler için böyle bir çaba sarf edilmektedir. Sermaye yetersizliği, işletmecilerin sahada aktif rol alamamasına sebep olmaktadır. Yetersiz sermaye ile kişi işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilmek bir yana, iş yerinde hiç kimseyi çalıştıramaz. Bu durumda Denizbank, çok büyük bir destek sağlamaktadır.

KOBİ özkaynak işletme kredileri için 6 aydan 60 aya kadar vade sağlanmaktadır. Geri ödemelere ise 1 yıl sonra başlanabilmektedir.

Yatırım kredilerinde ise 6 aydan 84 aya kadar vade sağlanmaktadır. İsteyen müşteriler, geri ödemeye 2 yıl sonra başlayabilmektedir.

Her talep ve başvurularda 400 TL başvuru ücreti talep edilmektedir. Bunun yanı sıra 250 TL kefalet tahsis ücreti bankaya teslim edilmelidir.

Hazine destekli kadın girişimciler

Bankanın bir diğer sağladığı olanak ise, faaliyet süresi en fazla 2 yıl olan işletmelere kullandırılan kredilerdir. Kadınlara ayrıcalıklar tanınan bu kredide işletme kredileri için 6 aydan 5 yıla kadar vade sağlanmaktadır. Banka dileyen müşterilerine 1 yıl geri ödemesiz bu krediyi sağlamaktadır.

Yatırım kredilerinde ise 6 aydan 10 yıla kadar vade sağlamaktadır. Müşterinin talep etmesi durumunda 3 yıl geri ödemesiz olarak bu krediye sahip olunmaktadır.

Genç girişimciler kredisi

2 yıldan az faaliyet gösteren işletmeler için Denizbank girişimci destek kredisi sağlamaktadır.

İşletme kredileri için 6 aydan 5 yıla kadar vade imkanı tanınmaktadır. Müşterinin talep etmesi durumunda 1 yıl geri ödeme gerçekleştirilmemektedir.

Yatırım kredilerinde ise 6 aydan 10 yıla kadar vade fırsatı mevcuttur. Müşteri dilerse 3 yıl boyunca ödeme gerçekleştirmeyebilmektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here