Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Denizbank Kısa Sms Mesajı İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Kısa Sms Mesajı İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojiyle birlikte bankalar da müşterilerine banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapma iğmkanı sağlamaya başlamışlardır. Böylelikle uzun sıralar beklemeden ve evrak kalabalığı olmadan bir kaç adımda kredi başvurusu yapmanız mümkün olabiliyor.

Denizbank’ta müşterilerine intenet bankacılığı ve mobil şubeler dışında müşterilerine SMS ile kredi başvurusu yapabilme olanağı sunuyor.

Kredi başvurusu yapmadan önce kredi çekmek için bankaların en önemli kriterleri olan kredi notunuzun düşük olmaması gerektiğini belirtelim. Kredi notunuz, sizin ödeme alışkanlıklarınızı gösterir. Daha önce bankalardan kullanmış olduğunuz kredi veya kredi kartları borçlarınızı ödemenize göre şekillenir. Eğer zamanında yapılmamış ve üst üste belirtilen tutardan daha az yapılmış ödemeleriniz olduğu takdirde kredi puanınız bundan olumsuz etkilenecektir.

DENİZ BANK SMS KREDİ BAŞVURU AŞAMALARI

SMS ile kredi başvurusu alan az sayıda bankadan biri olan Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak oldukça basit. Telefonunuzun mesaj gönderme kısmından büyük harflerle kredim yazıp, bir boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı da ekleyip 3280 e mesajı göndermeniz yeterli olacaktır. Bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz takdirde başvurunuz hızlı bir şekilde işleme alınacak ve hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır. Banka kimlik numaranızdan yapacağı incelemeler sonucunda eğer olumluysa size verebileceği miktarı belirleyip veya olumsuz olduğu takdirde olumsuz olduğunu bildiren bir dönüş yapacaktır. 

Eğer başvurunuz olumluysa yapacağınız tek şey Türkiye Cumhuriyeti kimlik cüzdanınızla birlikte size en yakın Denizbank şubesine giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir