Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Kanalları

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Kanalları

Günümüzde pahalılaşan hayat düzeni ile birlikte insanlar ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamamaktadır. Her gün gelen zamlar ile birlikte insanların ihtiyaç duyduğu şeylerin fiyatı artmaktadır. İhtiyaçlarını karşılayamayan bireyler ise günlük harcamalarında nakit ihtiyacına düşmektedir. Fazla bir borca girmeden işlerini halletmeye çalışan tüketiciler için en fazla başvurulan yöntem kredi kartı kullanmaktır.

Hayatımıza yaklaşık 20 yıl önce giren ve tüketicilerin bir çok ihtiyacını karşılayan kredi kartları artık günümüzde vazgeçilmez durumdadır. Kredi kartlarının insanlara sunduğu bir çok imkan bulunmaktadır. Normalde nakitle tek seferde yüklü bir para vermek gerekirken kredi kartı ile birlikte harcamalarınızı taksitlendirmek mümkündür. Bunun dışında ise bankanızın anlaşmalı olduğu kurumlar ile birlikte yaptığı kampanyalardan kredi kartınız sayesinde ekstra olarak puan kazanıp bu puanları nakit olarak da harcamanız mümkün olabilmektedir. Alışveriş yaptıkça puan biriken kartınızda bir çok şekilde harcama yapabilmeniz mümkündür.

Kredi kartlarında önemli bir çok husus bulunmaktadır. Eskiye oranla artık daha zor kredi kartı alınmaktadır. Kredi kartlarında bankaların size belirlediği bir limit bulunmaktadır. Genel olarak aylık gelir durumunuza göre belirlenen limitler dahilinde alışveriş yapabilmektesiniz. Kredi kartlarında harcama yaptığınız zaman aydan aya ödeme de yapmanız gerekmektedir. Harcadığınız her TL sizin tarafınıza borç olarak gözükmektedir. Aylık harcamalarınızın limitinize göre %25 ila %40 arasında bir tutar asgari tutar yani mutlaka ödemeniz gereken borç olarak belirlenmektedir. Ödemelerinizi 3 ay boyunca asgari tutar şeklinde yapabilirsiniz. Ancak daha sonrasında mutlaka dönem borcunuzu ödemeniz gerekmektedir. Eğer ödemelerinizi düzgün yapmazsanız tarafınız takibe alınıp hakkınızda hukuki işlem başlatılmaktadır.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU 

Denizbank kredi kartı başvurusunu telefon bankacılığı aracılığı ile yapabilirsiniz. Denizbank müşteri temsilcisini arayarak kredi kartı çıkarma talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Bunun dışında intenetten de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank intenet bankacılığına giriş yaparak kredi kartı başvurusunu yapabilmeniz mümkün.

Ülkemizde en fazla kredi kartı başvurusu yapılan bankalardan birisi olan Denizbank’a kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Size en yakın Denizbank şubesine giderek başvurunuzu bireysel olarak yapabilirsiniz. Bu başvuruda sizden istenen bazı belgeler bulunmaktadır.

GEREKLİ EVRAKLAR

-TC Kimlik fotokopisi

-Gelir Belgesi

-Başvuru belgesi

-Son 3 aya ait ikametgah ( muhtarlıktan alınacak )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir