Anasayfa / Konut Kredisi / Denizbank Mortgage Kredisi

Denizbank Mortgage Kredisi

Denizbank, kira ödermiş gibi ev sahibi yapan konut kredisi kampanyalarıyla müşterilerini buluşturmaktadır. Banka, sabit faiz seçeneğiyle kredinizi eşit taksitlerle ödeme fırsatı tanımakla birlikte, 25 yıla varan vade fırsatı sunmaktadır.

Burada satın alınacak olan konutun değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabilmekte olduğunu hatırlatmakta fayda var. Uzun vade fırsatı ve sabit faiz oranının yanında sağladığı bir diğer avantaj ise, Denizbank konut kredisi yapılandırma sisteminin de mevcut olmasıdır.

Denizbank ihtiyaç kredileri için 0-60 ay, 61-120 ay, 121-300 ay vade fırsatı sağlamaktadır.

Denizbank konut kredisi faiz oranları 2017,

0-60 ay için yüzde 1.19 faiz oranı, 61-120 ay için yüzde 1.24, 121-300 ay için ise yüzde 1.27 faiz uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti ve diğer ücretlerle birlikte 1.348.68 TL ek ücret ödemeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen faiz ve vade oranları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Her ay kira ödermiş gibi ödeme yaparak ev sahibi olmak isteyenler için Denizbank, büyük bir fırsattır. Başvurularda bulunmak için Denizbank resmi sitesinden faydalanabilir ve şubelerden detaylar alabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi avantajları

Denizbank kredileri ne kadar diye sormakta olanlar için;

Denizbank 1.000 TL’den 55.000 TL’ye kadar 3-12 ay, 13-24 ay, 25-48 ay vade seçenekleri sağlamaktadır. Burada vade oranlarına göre de faiz oranları değişkenlik göstermektedir.

3-12 ay vadeli kredi çekildiği zaman yüzde 1.35, 13-24 ay vadeli kredi çekilirse yüzde 1.48, 25,48 ay vadeli kredi çekildiğinde ise yüzde 1.62 oranında faiz uygulanmaktadır.

Kredi başvurusu detayları

Bütçenize uygun indirimli kredilere Denizbank ile erişme fırsatınız mevcuttur. Bütçenizi tamamen göz önünde bulundurarak vade fırsatlarını değerlendirme imkanı sunulmaktadır. Konut kredisi başvurularında genel olarak aynı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler ise;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah, maaş bordrosu veya vergi levhası gerekmektedir.

Alınacak konutun kat mülkiyeti tapusu, kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi veya kat irtifaki tapusu ve inşaat ruhsatının fotokopileri gerekmektedir.

Başvuru formunda yer alan bilgileri doldurmak için ise yanınızda kimlik belgenizi bulundurmanız yeterli olacaktır. Eğer sahip olduğunuz otomobil varsa, otomobilinizin bilgileri de banka tarafından talep edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir