Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Denizbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası ve Detayları!

Denizbank’tan 48 Ay Vadeli, Sabit Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası ve Detayları!

Günümüzde, aylık gelirinizden dişe dokunur bir miktarı kenara koyarak para biriktirmek ve ev ya da araba gibi pahalı harcamalarda nakit ödemelerde bulunmak oldukça zor. Böyle bir ihtiyacınızı karşılamak için başvuracağınız en pratik yok banka kredileri. Bankaların, tüketici ihtiyaçlarına özel hazırladıkları, farklı alanlara yönelik kredi imkanları bulunmakta. Bunlardan en bilinenlerinden biri ise taşıt kredileri. Denizbank, faiz oranları sabit kalmak suretityle ve 4 yıla yayılan ödeme planlarıyla müşterilerine özel taşıt kredisi imkanları sunuyor. 

Denizbank’ın taşıt kredisi için belirlediği faiz oranları yüzde 1,41 ve sabittir. Yani aldığınız kredi tutarına ya da kredi vadesine göre faiz oranlarında herhangi bir değişiklik yaşanmıyor. Ancak bankanın faiz oranlarını değiştirme hakkı saklıdır.

Eşit bölünen ödeme planları ile taşıt kredisine ek esnek tutarlarda ödeme avantajı da sağlanıyor.

Banka şubelerinden de bankanın intenet sitesinden de taşıt kredisine başvuru yapmak mümkün. Bankanın başvuruları değerlendirme süresi ise 1 gün.

Üstelik kredi imkanı yalnızca sıfır araç alacak müşterilere değil, ikinci el araç almak isteyen müşterilere de sunuluyor. Krediye başvuranlardan alınan kredi tutarının binde beşi kadar kredi ücreti tahsis ediliyor. Bu ücret tüm kredi alıcılarından yalnızca bir kez talep ediliyor.

Satın alınacak araç değerinin yüzde yüzü kadar kredi verilmiyor. Kredi hesaplaması yeni araçlarda proforma fatura, ikinci el araçlarda ise kasko değeri baz alınarak yapılıyor. Alınacak aracın değeri 50 bin TL ya da bunun altında bir tutara denk geliyorsa, verilecek kredinin tutarı otomobilin değerinin yüzde 70’i olarak belirleniyor. Fakat satın alınacak otomobilin değeri 50 bin TL’nin üzerindeyse verilecek olan kredinin tutarı 50 bin TL’yi aşan kısmın yüzde 50’si hesaplanarak, ilk yapılan hesaba ekleniyor. Yani 25.000 TL değerindeki bir otomobil için 17.500 TL, 50.000 TL değerinde bir otomobil için 35.000 TL, 75.000 TL değerinde bir otomobil için 47.500 TL kredi veriliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir