Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Denizbank’tan Krediniz Facebook’ta Kredi Kampanyası

Denizbank’tan Krediniz Facebook’ta Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredilerine artık birçok farklı kanaldan başvuru yapılabilmektedir. Müşterilerin en hızlı şekilde kredi alabilmesi adına önemli kampanyalar düzenlenmektedir. Böylelikle daha geniş bit kitleye hitap etmek için sosyal medya da bankacılık stratejileri arasına girmiştir.

Denizbank, mobil uygulama bile indirmeden müşterileri için kredi finanse etmektedir. Tüketici, Facebook üzerinden konut, taşıt ve ihtiyaç kredileri çekebilmektedir. Tüketiciler şube veya mobil bankacılık ile yaptığı kredi başvuruları gibi Facebook’tan başvuru yapabilmektedir.

Kredi detayları nelerdir?

Denizbank’ın sağladığı en avantajlı kredi kampanyalarından olan Denizbank Facebook Kredisi 48 aya kadar vade seçeneğiyle sunulmaktadır. Tüketici en fazla 55.000 Türk Lirası’na kadar kredi tahsil edebilmektedir. Bu kredi için bankanın resmi intenet sitesinden, banka şubesinden veya müşteri hizmetlerinden herhangi bir işlem yapılması gerekmemektedir. Kişi dilediği krediyi ve dilediği tutarı Denizbank Facebook sayfasından temin edebilmektedir.

Kredi onayı alan kişi ne yapmalıdır?

Kredi onayı alan kişi intenet bankacılığıyla krediyi hesabına transfer edebilmektedir. Bunun yanı sıra krediye ilişkin detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için banka şubesine başvuru yapılmalıdır.

Kredi çekerken kefil talep edilir mi?

Kredi çekecek olan tüketicilerden genellikle kefil talep edilmektedir. Ancak Denizbank müşterilerinden kefil talep etmez. Ancak kredi notunun çok düşük olması veya adli sicil kaydında ağır suçların barındırılması durumunda kefil talep edilebilmektedir. Kefil olarak gösterilen kişinin de kredi notu ve adli sicil kaydı incelemeye alınmaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Tüketici banka şubesine başvuruda bulunurken, kimlik fotokopisi, sürücü belgesi veya pasaport ile başvuru yapmalıdır. Bunun yanında ikametgah belgesi ve resmi gelir durumu da teslim edilmesi gereken diğer evraklardır. Maaşını Denizbank üzerinden alan tüketicilerin gelir belgesini bankaya teslim etmesine gerek yoktur. Bu kişiler sadece nüfus cüzdanıyla başvuru yapabilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir