Anasayfa / Bilgi / Denizbank’tan Masrafsız Ve Komisyonsuz Yeşil Kredi Kampanyası

Denizbank’tan Masrafsız Ve Komisyonsuz Yeşil Kredi Kampanyası

Bankalar, tüketicilere ihtiyaç duydukları nakit imkanlarını anlık olarak sağlayabilen finansal kuruluşlardır. Bankanın hazinesinde yer alan birikimler ve mevduat hesaplarındaki paralar, krediler ile tüketicilere kanalize edilmektedir ve böylelikle tüketiciler de ortaya çıkan çeşitli ihtiyaçlarında toplu ödeme yapamadıkları takdirde, bankadan kredi alarak, bu kredi borcunu aylık taksitlerle bankaya geri ödemektedirler. Banka verdiği bu kredi için aylık taksitlerle beraber belirli bir faiz oranına göre ödeme alır. İki taraf da bu sistem içinde böylelikle avantajlı çıkar.

Bankalar sundukları finansal kaynakları, yalnızca doğrudan kredilendirmelerle veya kredi kartları ile sağlamamaktadırlar. Bireylerin ihtiyaçlarına yönelik harcamalarını yaptıkları kurumlarla ve firmalarla anlaşarak, yapılacak olan alımlarda ihtiyaç duyulan finansal kaynağı doğrudan sağlamaktadırlar. Böylelikle bireylerde ihtiyaçları olan finansal kaynağı harcamayı elden yapmaksızın işletmelere kanalize edebilmektedirler. Bu sayede hem bankalar birbirlerinden ihtiyaçları yönünden ayrılan müşteri gruplarını kolaylıkla kazanabilmektedirler.

DENİZBANK’TAN ISITAN YEŞİL KREDİ KAMPANYASI

Türkiye’de bankacılık sektöründe parlayan yıldızlar arasında yer alan ve kredilendirmeler konusunda çok avantajlı imkanlar sağlayan denizbank sunduğu krediler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Banka, düşük faiz oranları, esnek ödeme planları ve avantajlı vade seçenekleri ile tüketicilerin her türlü finansal ihtiyacına en hızlı ve güvenilir şekilde yanıt vermektedir. Bu anlamda son dönemde masrafsız ve komisyonsuz kredileri ile de gündemde sıkça yer almaktadır.

Denizbank, Saint-Gobain Weber ile bir işbirliği yaparak, tüketicilere ısı yalıtım ve mantoloma ihtiyaçlarında Saint-Gobain Weber’den yapılacak olan harcamalarda ödemeyi üstlenmektedir. Böylelikle otomatik kredilendirme yapan banka, müşterilerinin ihtiyacına anında yanıt verirken, masraf ve komisyon istememektedir. Tüketiciler de aylık taksitler ile evlerini ısıtabilmektedir.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Denizbank, Saint-Gobain Weber ortaklığı ile sağladığı kredilendirme için 60 aya kadar vade süresi sağlamaktadır.

Bankaya 7 bin TL’ye kadar gelir belgesi ibraz edilmelidir.

Kredi için uygulanan faiz oranları oldukça avantajlıdır.

Masraf ve komisyon ödemeleri yapmanıza gerek yoktur ve kat maliklerinin şubeye gitmesine gerek yoktur. 

BAŞVURULAR

Denizbank’ın yeşil kredi kampanyasına başvurmak için BU LİNK üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Önbaşvurunuzu tamamladıktan sonra banka size geri dönüş yapacaktır ve kredilendirme işleminin tamamlanması için apartman yönetimi banka şubesine davet edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir