Ana sayfa İhtiyaç Kredisi Denizbank’tan Uygun Faizli Bayram Kredisi Başvurusu ve Tüm Detayları!

Denizbank’tan Uygun Faizli Bayram Kredisi Başvurusu ve Tüm Detayları!

Her yılın paylaşım ayı kurban bayramında Denizbank'ın sağladığı kredi olanakları ve detayları.

0
PAYLAŞ

Kurban bayramı bolca akraba ziyaretlerinin olduğu, bütün yakınların bir arada olduğu bir bayramdır. Aynı zamanda bu bayram paylaşmayı da sembolize etmektedir. Hiç kimsenin kanının aç olmadığı, bütün yoksulların karınlarını doyurduğu bir bayramdır.

Çoğu banka da bu süreçte müşterileri için bayram havası estirmektedir. Denizbank, kurban bayramında oluşabilecek masraflarda rahatlıkla alışveriş yapılabilmesi için anında bayram kredisi sağlamaktadır. İçeriğimizde de Denizbank’ın sağladığı anında bayram kredisi detaylarını aktaracağız.

Anında bayram kredisi

Denizbank, 3.000 TL ve 10.000 TL kredi seçenekleriyle kredi imkanları sunmaktadır. 3.000 TL kredi 12 ay vade fırsatıyla aylık yüzde 0.99 faiz oranıyla çekilebilmektedir. 15 TL kredi tahsis ücreti ve 3 TL sigorta ücreti talep edilmektedir.

10.000 TL bayram kredisi için ise 12 aydan 48 aya kadar varan vade fırsatı mevcuttur. Bayram kredisi faiz oranları 12 ay için yüzde 1.49, 24 ay için yüzde 1.44, 36 ve 48 ay vadeler için ise yüzde 1.39 oranında faiz uygulanmaktadır.

Bayram kredisi üst limiti 55.000 TL olmakla birlikte en fazla 48 ay vade seçeneği bulunmaktadır. Banka, tek sefere mahsus olmak üzere binde 5 oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Bunun dışında banka sadece vergi ve sigorta primi talep etmektedir.

Denizbank Bayram kredisi başvuru kanalları

Denizbank kredi başvurusunda SMS kanalı için cep telefonundan KREDİM yazarak T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz gerekmektedir. Bankadan 5 dakika içinde gelecek mesajda ise, kullanabileceğiniz kredi limiti cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

İntenet üzerinden başvuru yapabilmek için ise BU LİNK adresinden T.C. kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Gerekli bilgilendirme mesajlarının okunup onay verilmesinin ardından intenet üzerinden kredi talebinde bulunulmaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler

T.C. uyruklu kişiler için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi gerekmektedir. Yabancı uyruklu kişiler için ise pasaport ve oturma izni belgesi gerekmektedir. Bu belgelerin yanında bankaya kredi tutarının ödeneceğinin kanıtlanması için son iki aya ait maaş bordrosu aslı gerekmektedir. Emeklilerin ise geliri belgeleyen banka hesap hareketlerini Denizbank’a teslim etmeleri gerekmektedir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here