Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Etkileri ülkemizde de yoğun bir şekilde hissedilen ekonomik gerilimin karşısında bir çok kişi bankalara kredi başvurusunda bulunmakta. Kredi almak için kolları sıvayan tüketiciler bu anlamda en düşük faizli kredi seçeneğinden faydalanmak için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Biz de yazımızda tüketicilerin bu arayışına kolaylık sağlamak adına en düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sağlayan bankaların listesini paylaşacağız. Özellikle en düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkındaki detaylı içeriği dikkate almanızda fayda var.

en düşük faizli ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor 

Özellikle hangi bankanın müşterisi olmak istediğiniz bu anlamda önem taşımaktadır. Çünkü eğer hali hazırda bir bankadan kredi kullanmışsanız ve farklı bir bankadan kredi kullanmak istiyorsanız seçeneği size bırakıyoruz. İşte en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren banka hangisi sizin seçiminize göre listemizde yer alıyor;

Ziraat Bankası‘nın sunmakta olduğu Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi %1.11 faiz oranı ile en düşük faiz oranını sunmaktadır. Detaylı hesaplama işlemleri için bankanın web sitesini ziyaret edebilir veya şubelerden yardım alabilirsiniz.

Halkbank, Halk Günü İhtiyaç Kredisi kapsamında 48 ay vadeli ve %1.13 faiz oranlı kredi sağlamaktadır. Bu anlamda Ziraat Bankası’ndan sonra en düşük faiz oranını Halkbank’ta bulabilirsiniz.

Vakıfbank, %1.20 faiz oranıyla 48 vadeli Geleneksel Bayram Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Detaylı hesaplamalar için Ramazan Bayramı öncesi hesaplama aracını aktif hale getiren Vakıfbank’ın web sitesinden diğer detayları öğrenebilirsiniz.

ING Bank’ın Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi’nde ihtiyacınız olan yüksek meblağlı kredi talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. %1.24 faiz oranıyla minimum 3 maksimum 48 ay vadeki kredi alabilirsiniz.

İş Bankası’nın Geleneksel Bayram Kredisi kapsamında %1.25 faiz oranıyla 48 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Eğer siz de en uygun ihtiyaç kredisi çekme ihtiyacınızı anında karşılamak istiyorsanız size sunduğumuz bu listeden size en uygun seçeneğe göre kurumun web sitesine giderek daha detaylı bilgi alabilir, online başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilir eğer yine de daha fazla bilgi almak ve başvurunuzu elden yapmak istiyorsanız da bankanın şubesine giderek talep ettiğiniz kredi türünün adını beyan ederek, istediğiniz tutarı belirterek kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir