Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / En Düşük Faizli Uygun Vadeli Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

En Düşük Faizli Uygun Vadeli Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

En Düşük Faizle Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Bankalar her geçen güm kredi verdiği vatandaş sayısını arttırmaktayken, krediyi çeken vatandaşlar da bu borçları nasıl ödeyeceğini düşünmektedir. Çoğu zaman yüksek faiz oranlarının altında kalan vatandaşlar gün geçtikçe daha da zor duruma düşmektedir.

İşte tam bu noktada Borç transfer kredisi veren bankalar hızır gibi yetişmekte ve doğru kullanıldığı takdir de düşük faiz ve ödeme kolaylıklarıyla vatandaşları rahatlatmaktadır. Çok fazla vatandaşın kullandığı bu kredi türü doğru kullanıldığı takdirde çok işe yaramaktadır.

Hangi Durumlarda Borç Transfer Kredisi Kullanmalıyım

Bu kredinin en çok kullanılması gereken yerler bir bankadan çektiğiniz yüksek faizli kredinin bir başka banka tarafından daha düşük faiz olanağı sunmasıdır. Banka müşterilleri bu durumlarda Borç Transferi Kredisi kullanmaktadır. Diğer kullanım sebebi de ekstra borçlanmalardır, diyelim ki A bankasında kredi borcunuz var ve bir diğer banka da kredi kartı borcunuz var başka borçlarınız da bulunmakta artık farklı bankalara sürekli ödeme yapmaktan sıkıldınız ve size ağır gelmeye başladığı zaman Borç transfer kredisini kullanabilirsiniz. Krediniz transfer ederken ekstra limit talebinde bulunabilir ve borçlarınızı daha kolay ödeyebilirsiniz.

En Düşük Faiz Sunan Bankalar

1.Ziraat Bankası

Borç transferi konusunda her zaman hassas olan Ziraat Bankası sunduğu düşük faiz oranlarıyla her zaman listenin ilk sırasında olacaktır. Vatandaşlara %1.15 ile %1.25 arasında faiz olanağı sunan banka ödemede de kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

2.TEB Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası da Borç transfer kredisi veren bir banka olarak karşımıza çıkarken düşük faiz oranları sunmasıyla tercih edilen bankalar arasında yer alır Türkiye Ekonomi Bankası %1.10 ile %1.30 arasında sunduğu geniş faiz yelpazesi sayesinde vatandaşlara destek çıkmaktadır.

3.Yapı Kredi Bankası

En düşük faiz oranları dendiğinde Yapı Krediyi de bu listeye almazsak olmaz. Vatandaşlar için düşük faiz imkanları sunan Yapı Kredi faizlerinin %1.10 ile %1.15 olduğunu açıklamıştı. Bu düşük faiz oranlarıyla vatandaşlara güzel imkanlar sunan Yapı Kredi ayrıca müşterilerine  Borç transfer kredisiyle değişik kampanyalar sunan bir banka olarak adınız duyurmayı başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir