Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / En Hızlı ve Düşük Faizli 10000 TL Kredi Veren Bankalar

En Hızlı ve Düşük Faizli 10000 TL Kredi Veren Bankalar

Bankacılık sektöründe yer alan bankalar sahip oldukları finansal kaynakları tüketicilere kanalize ederek gelir elde ederler. Tüketiciler de bu kanalize etme sürecinden yararlanarak ortaya bir acil ihtiyaçları çıktığında bankalardan kredi alırlar. Aldıkları bu krediler ile de ihtiyaçlarını giderdikten sonra, aylık taksitlerle bankalara geri ödeme yaparlar ve belirli bir oranda faizi de ek olarak öderler. Bu ilişkiden de bankalar faiz oranı ile kazanç elde ederken, tüketiciler de erken zamanda ihtiyaçlarını giderebiliyor olmanın keyfini yaşarlar.

Tüketicilerin her biri birbirinden farklıdır ve dolayısı ile de ihtiyaçları da farklılık gösterir. Bu farklılık otomatik olarak bankacılık ilişkilerine de bir yansıma yapar. Yani bir memur ile bir emeklinin, yahut bir öğrenci ile bir ev hanımının ihtiyaç duyduğu finansal kaynak miktarı birbirinden farklıdır. Bu yönden de talep edilecek olan kredi tutarı farklılık göstermekte olduğundan bankalar bu hususta belli başlı standardizasyonlara gitmişlerdir. Yani kimi bankalar belirli kredi kampanyaları ile belirli bir limite kadar kredi vermektedirler. Bugün birçok kişi bu anlamda 10000 tl kredi veren bankalar hangileri araştırmaktadır. Biz de yazımızda sizlere bu bankaları sıralayacağız.

10 BİN TL TUTARINDA KREDİ VEREN BANKALAR

ZİRAAT BANKASI: Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan Ziraat Bankası 10 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi için 48 ay vade sunmakta ve banka %1.26 faiz oranı uygulamaktadır. Bu kapsamda da bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 294 TL olmaktadır. Bu da 10000 tl kredi veren bankalar 2017 listesinde Ziraat Bankası’nı en avantajlı bankalardan birisi haline getirmektedir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI: İş Bankası, tüketicilere acil nakit ihtiyaçlarında %1.31 faiz oranı ve 48 ay vade ile 10 bin TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu durumda da bankaya aylık olarak ödenecek taksit tutarı 298 TL olmaktadır. Üstelik bu anlamda 10000 tl kredi başvurusu 2017 yılında İş Bankası’na çok kolay bir şekilde intenet bankacılığı hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Şimdi siz de Türkiye İş Bankası’nın resmi web sitesine giriş yaparak kredi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir