Anasayfa / Esnaf Kredisi / En Uygun Faizli Ticari Kredi Veren 5 Banka Önerisi

En Uygun Faizli Ticari Kredi Veren 5 Banka Önerisi

Bankaların sahip oldukları ve kullandırdıkları krediler, hem bireysel bazda müşteriler için hem de ticari işletmeler için kullandırılabilmektedir. Bu kapsamda, ticari işletme sahipleri tıpkı bireysel tüketicilerde olduğu gibi işletmelerinin ihtiyacı olan finansmanı bankalardan temin edebilmektedirler. Elde ettikleri bu finansman ile de işletmelerini geliştirebilmekte, sermayeyi artırabilmekte, yeni üretim ve imalat teçhizat ve makineleri alabilmekte, pazarlama masraflarını karşılayabilmekte ve personel ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu kapsamda bankalar da çeşitli faiz oranları ve vade olanakları ile ticari müşterileri kazanmak üzere kredilendirmeler sağlamaktadırlar. Siz de yazımızda yer alan 5 banka altenatifi arasından, işletmenizin bütçesi için en uygun ticari kredi olanağını ve faizi en avantajlı olan kredilendirmeyi sunan bankayı tercih ederek, işletmenizin finansman ihtiyacını ticari krediler ile karşılayabilirsiniz.

İŞ BANKASI

Türkiye İş Bankası, ticari kredileri ile işletmelerin ihtiyaçları olan finansmanı avantajlı faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri ile sağlamaktadır. Bu kapsamda iş bankası ticari kredi segmentinde; spot kredi, rötatif kredi ve nakdi kredi seçeneklerinden faydalanabilir ve işletmenizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI

KOBİ’lerin ihtiyacı olan nakdi olanaklar için garanti ticari kredi altenatifi de tercih edilebilir. Zira banka esnaflara özel olarak çok avantajlı bankacılık ürünleri ile oluşturduğu pakette ticari krediye de yer vermektedir. Bu sayede de ticari işletmesinin ihtiyaçlarını gidermek isteyen esnaflar; tadilat, bakım onarım, makine, teçhizat, ham madde masraflarını karşılayabilmektedir.

VAKIF BANK

Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında vakıfbank ticari krediler açısından çok kullanışlı olanaklar sağlamaktadır. Nakdi ve gayrinakdi olmak üzere kredilendirmeler sağlayan Vakıfbank’tan teminat mektubu, referans ve niyet mektupları da alınabilmektedir.

AKBANK

Akbank, ticari müşterilerine 36 aya kadar vadelendirilebilen 50 bin TL’ye kadar krediyi, müşteri bazında özel faiz oranları ile kullandırmakta ve Akbank Direkt ile kolay kredi kullanım imkanı vermektedir. Banka ayrıca geri ödeme planında da esneklikleri kullandırmaktadır. Önek olarak 3 ayda bir, 6 ayda bir taksit ödeme ve ödeme erteleme olanakları bulunmaktadır.

QNB FİNANSBANK

Türkiye’nin bankacılık sektöründe parlayan yıldızlar arasında yer alan QNB Finansbank, esnaflar için nakdi ve gayrinakdi olmak üzere tüm ticari kredi segmenti ürünlerini sunmaktadır. Bankanın sunduğu çeşitlilikler arasından siz de işletmenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir