Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Gündem / En Yakın ATM Nerede? Nasıl Öğrenebilirim?

En Yakın ATM Nerede? Nasıl Öğrenebilirim?

Bildiğiniz üzere 1 Ekim 2010 itibariyle ortak atm uygulamasına geçildi ve artık kişi hangi bankanın müşterisi olursa olsun anında bankacılık işlemini gerçekleştirmek üzere diğer bankaların ATM’lerini kullanabiliyor. Bu işlem için belirli bir ücret kesintisi yapılsa da kişi acil durumda kendisine en yakın olan ATM’yi kullanarak yapacağı işlemi anında gerçekleştirebilmektedir. 

BANKALARIN EN YAKIN ATM SİSTEMLERİ:

Her banka kendisine ait web sitesi, telefon bankacılığı ve mobil aplikasyonlar ile en yakın ATM’nin nerede olduğunu gösteren konum bazlı haritalar sunmaktadır.

İŞ BANKASI: Size en yakın atm bulma işlemini hem tarayıcınızdan hem de mobil aplikasyonundan sunan İş Bankası’nın en yakın ATM’sini öğrenmek için İşteCep indirin veya BU LİNK aracılığıyla en yakın ATM’yi anında bulun. Google Play ve App Store mağazalarından İşteCep aplikasyonunu telefonunuza indirmeniz halinde anlık olarak en yakın İş Bankası Atm’si nerede öğrenebilirsiniz.

VAKIFBANK: Vakıfbank en yakın ortak atm nerede öğrenmek istiyorsanız size tarayıcısı ve mobil aplikasyonu aracılığı ile anında yol tarifi veriyor. BU LİNK size bu konuda yardımcı olacaktır.

YAPI KREDİ: Yapı Kredi Bankası intenet üzerinden anında konumunuzu tespit ederek size en yakındaki ATM’nin nerede olduğunu BU LİNK‘ten göstermektedir.

AKBANK: Bankanın resmi web sayfası üzerinde yer alan motor aracılığı ile ATM bulma işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. BURADAN.

ZİRAAT BANKASI: ATM bulma hizmeti sağlayan Ziraat Bankası da tarayıcınız üzerinden size yardımcı olmak üzere bir arama motoru sunmaktadır. Ayrıca Ziraat Aplikasyonunu indirdiğini takdirde hiçbir giriş işlemi dahi yapmadan en yakın ATM’nin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bankanın en yakın atm uygulaması AppStore ve GooglePlay’de!

en yakin atm app 

Size en yakın ATM’yi en hızlı şekilde bulmak istiyorsanız BKM Express’in en yakın atm android ve AppStore mağazasında yer alan uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bu sistem hangi banka olduğunu ayırt etmeksizin size en yakın olan bankaları saniyeler içinde karşınıza çıkaracak ve yol tarifi verecektir. Tek yapmanız gereken intenetinizin ve konum servislerinizin açık olduğundan emin olmak ve uygulamayı edinerek arama işlemini başlatmak! UYGULAMA İLE İLGİLİ LİNK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir