Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Enpara Gelir Belgesiz Evraksız Kefilsiz Kredi

Enpara Gelir Belgesiz Evraksız Kefilsiz Kredi

İhtiyaçların değiştiği ve şekillendiği dünyamızda her şeye sahip olabilmek artık eskisinden çok daha zor. Artan vergiler, maaşlara zam yapılmaması tüketicilerin harcamalarının artmasına ve dolayısıyla alım güçlerinin düşmesine sebep olmakta. İhtiyaç sahibi olan kişiler bazı isteklerini yerine getirememekte ve ihtiyaçları sebebiyle çeşitli yöntemlere başvurmaktadırlar. Yeterli maddi olanağı olmayan kişlerin sıkça başvurduğu bir numaralı yöntem kredi çekmektir.

Kredi, bankalar aracılığıyla müşterilerine istekleri doğrultusunda belirli bir miktarda kiralanması olayıdır. Bankalar kişilere istedikleri parayı belirli bir faiz ve ödeme süresiyle yani vade ile birlikte verir. Tüketiciler konut, taşıt, bireysel ihtiyaç gibi kredi çeşitlerini kullanabilmektedir. Her kredi çeşidinin farklı şartları olmakla birlikte bankadan bankaya faiz oranları, kredi tutarları vade süreleri değişmektedir. Bu yüzden tüketiciler kendileri için en uygun olacak kredi için araştırma yapmalıdırlar. 

ENPARA.COM NEDİR ? 

Türkiye’nin en büyük finansal hacme sahip bankalarından birisi olan Finansbank geçtiğimiz sene dünyanın en büyük bankalarından biri olarak gösterilen QNB ile güçlerini birleştirmiş ve yoluna QNB Finansbank olarak devam etme kararı almıştı. QNB ile birleşmeden önce geliştirdiği dijital bankacılık bakış açısını Enpara.com ile finalize etmiş ve müşterilerine şubesiz ve masrafsız bankacılık ilkesini geliştirmeye çalışmıştır. Zamanla gelişen ve müşteri portföyü genişleyen enpara.com zamanla kredi verme pozisyonuna kadar gelmiştir. Üstelik enpara.com’da masraf ve belge zorunluluğu yoktur. Dolayısıyla enpara.com aracılığıyla gelir belgesiz kredi almanız mümkündür.

NASIL BAŞVURABİLİRİM ? 

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız zorunluluğu yoktur. Enpara.com sitesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kapsamında verilen kredi için en az 1000, en fazla da 30.000 TL kredi isteğinde bulunabilirsiniz. Vade seçeneği ise 1 aydan 48 aya kadar değişmektedir. 

Yapacağınız başvurular ortalama olarak dakikalar içinde en geç ise 8 iş saati içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılır. 

Faiz oranları %1,39 ila %1,49 arasında değişmektedir. Öneğin 5000 TL kredi çekmek isteyen bir kişi 12 ay vade ile %1,49 faiz oranıyla ayda masrafsız bir şekilde 466,66 TL ile kredisine kavuşabilir. 

48 ay vade ile kredi çekmek isteyen bir kişi ise %1,39 faiz oranıyla aylık 152,19 TL taksitle kredisine sahip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir