Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımları ve herhangi bir iş sahibi olmayan kadınlar için kredi kartı alma durumu zordur. Üzerlerine hiçbir gelir almayan kadınların borcunu ödeyip ödeyemeyeceği yönünde bankalar tedirginlik içerisinde olmaktadır. Haklı sebeplerle de bankalar bu durum için sert önlemler almıştır. Ev hanımlarına kredi de kredi kartı da verilmektedir. İçeriğimizde ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar yer alacaktır.

Akbank kredi kartı

Akbank, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan bir bankadır. Yıllar boyunca ülke genelinde taşıt kredisi, konut kredisi gibi krediler sağlamıştır. Burada banka, ev hanımlarının rahatlıkla kullanabileceği bir kredi kartı da sunmaktadır. Ev hanımları, ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri limitte kredi kartına sahip olabilmektedir. Burada banka, kişinin maddi gelirine göre kredi kartı limiti belirlemektedir. Müşterinin geri borcunu ödeyebilmesi ve hem bankanın hem de müşterinin sıkıntı yaşamaması göz önünde bulundurulmaktadır.

İş Bankası kredi kartı

İş Bankası da ev hanımlarına düşük limitli kredi kartı sağlayan bankalar arasındadır. Günümüzde de ev hanımı olan ve düşük limitli kredi kartı kullanan pek çok ev hanımı mevcuttur. Sabit bir geliri olan ev hanımları, kredi kartı borcunu düzenli olarak ödeyerek yüksek limitli kredi sahibi de olabilmektedir. Kredi kartı borcunu düzenli olarak ödeyen bir bireyin kredi notu yükselecektir. Böylelikle kişinin bankayla olan ilişkisi de daha iyi olacaktır.

ING Bank

Ev hanımları için gelir belgesi talep edilmeden kredi kartı sağlanmaktadır. Bu imkanı sağlayan bir diğer banka da ING Bank’tır. Üstelik kredi kartı başvurusu için banka şubesine gitmenize de gerek yoktur. ING Bank resmi sitesi üzerinden kolaylıkla düşük limitli kredi kartı başvurusunda bulunabilmektesiniz. Burada T.C. kimlik numarası ve kredi kartının teslim edileceği adresin girilmesi gerekmektedir.

Sistem üzerinden cep telefonu numarasını da girdiğiniz zaman, istediğiniz limitte kredi kartı alınıp alınmayacağı bildirilmektedir. Sisteme giriş yaptığınız tarihten bir hafta sonra ise kart adrese ulaşmaktadır.

Ev hanımları için sağlanan kredi kartı limitleri 500-1000 TL arasında değişmektedir. Tabii kredi notu yüksek olan ev hanımları için daha yüksek limitli kredi kartı da sağlanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir