Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Hibe / Ev Hanımlarına ve Kadın Girişimcilerimize Faizsiz ve Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına ve Kadın Girişimcilerimize Faizsiz ve Uzun Vadeli Kredi Veren Bankalar

Bankalar finansal kuruluşlar olarak sahip oldukları finansal kaynakları çeşitli müşteri gruplarına kanalize ederler ve bu anlamada da hem kendileri bir gelir elde ederken, tüketicilerin de ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine olanak verirler. Bu anlamda özellikle son dönemde BDDK düzenlemeleri sonrası ve artan banka sayısı ile beraber, sektördeki bankalar arasında şiddetli bir rekabet olduğunu söyleyebilir. Bu rekabet haliyle bankalar arasındaki müşteri kazanma gayesi ile hazırlanan kampanyaların ve fırsatların da artmasına olanak vermektedir.

Bahsettiğimiz tüm bu piyasa şartları içerisinde bankalar arasındaki müşteri kazanma rekabetinde sunulan kampanyalarda özellikle kredi kullanımı konusunda çok özel şartlar bulunabilmektedir. Bu anlamda kredi başvurularında kolaylık tanıyan bankalar, gelir belgesi dahi talep etmeksizin ihtiyaç sahiplerine anında kredi sunmaktadır. Kişiler de bu kolaylıktan faydalanarak bir işte çalışmıyor olsalar dahi girişimleri için yahut acil ihtiyaçları için bankalardan kaynak temin edebilmektedirler. Bu kapsamda çalışmayan ev kadınlarına ihtiyaç kredisi sağlayan bankalar bulunmaktadır ve bu sayede de gerek girişimci olarak ekonomi dünyasına atılacak olan kadınlar ve gerekse evinin masraflarını karşılamak isteyen ev hanımları bu kredilerden faydalanabilmektedir.

TEB, HALKBANK VE DENİZBANK İLK SIRADA YER ALIYOR

Kadın girişimcilerin desteklenmesi adına teb kadın girişimci kredisi ve denizbank bayanlara özel kredi verirken, yine bu anlamda öncülük yapan halkbank ev hanımlarına ilk adım kredisi sağlamaktadır. Bu kredilerin her biri oldukça özel avantajlara ve özelliklere sahiptir. 

BU KREDİLERDEN FAYDALANMAK İÇİN

Eğer siz de bir ev hanımı yahut girişimci bir kadın olarak bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız o halde başvurunuzu anında bu bankaların şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya eğer elde ettiğiniz bir kira, yardım, dul aylığı gibi bir gelir varsa buna ilişkin belgeyi ibraz ederek, maaş bordrosu veya gelir belgesi ibraz etmeksizin doğrudan normal bireysel ihtiyaç kredisi gibi başvuru yapma hakkınız vardır. Bankalar başvurunuzu tıpkı normal bireysel ihtiyaç kredisinde olduğu gibi kredi notu üzerinden değerlendirmeye aldıktan sonra eğer şartlarınız uygun görülürse başvurduğunuz krediyi anında tarafınıza tahsis edecektir. Siz de bu sayede ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilmenin avantajını ve keyfini de yaşayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir