Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Esnaf Kredisi / Fiat Ticari Araç Sms Kampanyası Başvuru Nasıl Yapılır? Bir SMS Yolla, Ticaretin Anahtarı Yolda Kampanyası

Fiat Ticari Araç Sms Kampanyası Başvuru Nasıl Yapılır? Bir SMS Yolla, Ticaretin Anahtarı Yolda Kampanyası

Otomobil piyasası yaz aylarına girdiğimiz bugünlerde canlanmaya başladı. Otomobil firmaları müşterilerin ilgisini çekmek için çeşitli kampanyalar yaparken, araçları satmak için uygun fiyatlar sunuyorlar. Fiat Ticari araç kampanyası ile 2017 yılına damga vuracağa benziyor. Fıat araçlarının  cazip kampanyaları ile müşteriler kolay ödemeninkayfini yaşayacaklar.

Fıat Ticari Araç Kampanyası

Ticari araçlara genel olarak bakıldığında diğer araçlara göre fiyatları biraz daha yüksek olarak bilinir. Doblo ve Fiorino Mayıs ayında özel bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkmıştı. 25000 TL, 25 ay %0 faizli kredi seçeneği ve uzatılmış Garanti imkanıyla beğeni kazanıyor. SMS yoluyla bu kampanyaya katılırlar. Koçfiat boşluk TC kimlik numaranızı 3907’ye mesaj atın ve kredinizi anında alın. 

Fiat ticari araç kampanyasında adeta bir ilke imza atmış diyebiliriz. 25 Bin lira kredi almak isteyn bir kişi 25 ay boyunca %0 faiz oranı ile yeni bir araç sahibi olabilecekler. Başvuru yapmanın ilk yolu SMS göndermekten geçer. Koç Fiat Araç firması Mayıs ayından itibaren yaptığı bu kampanya ile binlerce kişiyi daha uygun faiz oranları ile araç sahibi yaptı. Ticaretin anahtarı yolda kampanyası ile bu yıl Fiat sektörünün yılı olduğu açıkça görülüyor. 

 Ticari araçlara sahi pplmak isteyenlerin TC kimlik numaraları ile gönderdikleri SMS ten sonra kredi kullanma hakkına da sahip olabilecekler. 3907 numaraya SMs göndermek kredi kullanmanın ilk basamağıdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir