Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Fibabanka Hesap Açımı ve İstenen Belgeler

Fibabanka Hesap Açımı ve İstenen Belgeler

Fibabank’tan Hesap Açtırma

Toplumumuzda artık bankalar son derece önemli hale gelmişken. Hesap açtırma işlemleri de artık son derece kolay hale gelmiştir. Fibabank’ta bu gelişen toplumla beraber sistemini daha da kolaylaştırma yolunda ilerlerken birçok bankayı geride bırakmış durumda. Fibabank hesap açma konusunda kullanıcılarına 3 seçenek sunuyor. Bu 3 seçenek üzerinden konuşacak olursak sms yoluyla başvuru, şubeden başvuru ve online bankacılıktan başvuru olarak müşterilerine sunmuş durumda. Bu kolaylıklar sayesinde topluma uygun bir banka olmayı başarmıştır.

Fibabank’ta Hangi Mevduat Fonları Mevcut ?

Fibabank kullanıcılarına çok geniş bir mevduat hesap yelpazesi sunuyor. Eğer banka hesabınızı kart borçlarınızı ödemek için, havale, EFT gibi işlemler için kullanacaksanız Fibabank hesap açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fibabank vadesiz hesabı tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek niteliktedir. Eğer banka hesabı açtırma nedeniniz birikimlerinize birikim katmak ise Fibabank vadeli hesap açma tam size göre olacaktır.

Fibabank vadeli hesap açtırma işlemi birikimleriniz uzun vadede korur ve o an sahip olduğunuz ana para üzerinden kazançlar sağlamanıza olanak sağlar. Fibabank vadeli hesapları dikkat çekici ve yüksek faiz oranlarıyla tatmin edici bir hesap türüdür. Ayrıca bu hesaba benzer mevduatlar da bulunmaktadır. Bu vadeli hesaba benzer diğer hesaplar şu şekildedir;

Kiraz hesap, çalışkan hesap, vadesiz TL mevduat, vadesiz döviz mevduat, vadesiz altın hesap, vadeli TL mevduat, dönüşen mevudat gibi birçok farklı mevduat bulunmaktadır.

Fibabank Hesabı Nasıl Açılır ?

Bankalar artık çok kısa sürede ve belgeler olmadan hesap açabiliyor. Fibabank’ta da bu işlem oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Fibabank Web sitesine girerek burada hesap açma işlem başvurusunu bulmak ve başvurunuzu gerçekleştirmek. Bunu yaptıktan sonra en kısa sürede işlem onayı alacaksınız ve kartınız elinize geldiğinde hesabınız aktive edilecek.

Fibabank Hesap İşletim Ücreti

Bankalar kullanıcılarına sağladığı hesaplardan dolayı aylık, dönemlik ya da yıllık bazı ücretler keser bu ücretler hesap işletim ücretidir ve yasaldır. Her bankada olduğu gibi Fibabank’ta da böyle bir ücret vardır. Fibabank’ın aylık kullanıcılarından kestiği tutar 7.35 Türk lirasıdır. Toplamda 88.20 Türk Lirası değerinde hesap işletim ücreti alır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir