Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Finansbank’tan Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Bayramlarda ihtiyaçlar biraz fazladır. Çocukların bayram alışverişleri, farklı şehirlerde yaşayan ailelere ziyaretler, tatil vs. gibi giderler cüzdanı bir hayli zorlamaktadır. Durum böyle olunca vatandaşlar bayramı sıkıntı çekmeden rahat bir şekilde geçirmek için bankaların bayram öncesi hazırladıkları ihtiyaç kredilerine göz atıyorlar. Bu bankalardan biri de her bayram öncesi uygun faiz oranlatıyla müşterilerine kredi sunan QNB Finansbank. 

BAYRAMDA İHTİYAÇ KREDİSİ QNB FİNANSBAK’TAN

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için müşterilerine 3 ay ertelemeli bir şekilde ödeme seçeneği sunuyor. % 1,28 faiz oranı ve 48 ay vade ile müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından eğer 3 ay ertelemeli şekilde yararlanmak isterseniz vade sayınız 45 ay olarak belirleniyor. Faiz oranları kredi notunuzun düşük ya da yüksek olmasına göre değişiklik göstermekte. Kredi notunuzun iyi olması bu hususta işinize çok yarayacağından kredi borçlarınızı zamanında ödemeye özen gösterirseniz ileride çekeceğiniz ihtiyaç kredilerinden avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

QNB Finansbank’tan çekeceğiniz 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi için % 1,28 faiz oranıyla 48 ay vade ile aylık 296 Türk Lirası ödersiniz. 3 ay ertelemeli olarak ise yine 10.000 Türk Lirası krediyi % 1,28 faiz oranıyla bu defa 45 ay vadeli 309 Türk Lirası şeklinde ödeyebilirsiniz. Bütçeniz hangi ödeme planına uygunsa onu seçip rahat bir bayram geçirebilirsiniz. 

Bayrama özel olan ihtiyaç kredisi başvuru için dilerseniz size en yakın QNB Finansbank şubesine gidip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz evinizden cep telefonu ile mesaj bölümüne girip Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazıp 5030’a göndererek ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Ön başvuru için ayrıca QNB Finansbank web sitesinden hemen başvur sekmesine  tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ön başvurularınız olumlu sonuçlandığı takdirde en yakın QNB Finansbank şubesine gidip kesin başvurunuzu tamamlayıp ihtiyaç kredinize sahip olabilirsiniz.

Bayrama özel ihtiyaç kredisi başvuru belgeleri arasında nüfus kimliğinizin fotokopisi, gelir durum belgeniz ve güncel adresinizin yer aldığı bir fatura yer alıyor. Bu belgeleri başvuru esnasında bankaya iletmeniz gerekmektedir. Nakit sıkıntısı yaşamadan iyi bir bayram geçirmeniz için size en yakın QNB Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir