Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Kredi Notu / Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik Kapsamı Kullanım Koşulları ve Ücretlendirme

Findeks Bireysel Ve Ticari Üyelik Kapsamı Kullanım Koşulları ve Ücretlendirme

Bugün küresel ekonomik düzen içerisinde her birey ve her ticari işletmenin önemli bir rolü vardır. Bu yönden de her bireyin ve ticari işletmenin kendi bünyesinde bir finansal düzeni ve standartı vardır. Bu standartlar, ekonomik ilişkilerde büyük önem taşımaktadır. Çünkü ticari işletmenin veya bireyin anlık finansal durumuna ilişkin bilgiler, kurulacak olan ekonomik ilişkinin de temellerini oluşturmaktadır.

Finansal durumunu tüm detayları ile ortaya koymak isteyen bir tiari işletmenin yahut bireyin, öncelikle bankalara ait olan tüm kredi ve kredi kartı kullanımlarını, kredili mevduat hesabı bilgilerini, borç ödeme sürecini gösteren özetlerini ve daha birçok bilgiyi aynı anda derlemesi ve bunları bir analize tabi tutarak şekillendirmesi gerekir. Ancak artık bu karmaşık ve kalabalık işlemi yapmaksızın da finansal bilgiler öğrenilebilmektedir. Türkiye’de findeks bu tanıttığımız hizmetleri tek seferde sizin için bir araya getirmektedir. Çünkü Findeks, tüm bankalar ile olan bağlantıları neticesinde her kişinin kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarını, ödemelerini ve gecikmelerini ortaya koyan anlık bir gösterge olarak çalışmaktadır. Üstelik bu hizmetlerden faydalanmak üzere yıllık paketler satın alarak, dilediğiniz an finansal raporlarınızı hazırlayabilirsiniz. 

FİNDEKS BİREYSEL VE TİCARİ ÜRÜNLER

Şimdi dilerseniz findeks bireysel üyelik veya findeks ticari üyelik işleminizi ücretsiz bir şekilde online olarak anında gerçekleşirebilirsiniz. Yalnızca ticari üyelikler için başvuru formu ilgili mercilere ibraz edilmelidir. Bunun dışında hiçbir işlem yapmaksızın anlık olarak ihtiyacınız olan finansal raporlarınıza anında ulaşabilir ve ilgili kişilere ibraz edebilirsiniz.

Genel olarak findeks paketleri geniş bir fiyat perdesinde kullanıma sunulmaktadır. Bu paketlerin fiyatları; yıllık kaç defa kredi notu, kaç defa çek ve risk raporu görüntülemek istediğinize bağlı olarak farklılık göstermektedir. 

Bireysel üyelik için findeks üye ol ekranından yani BU LİNK aracılığı ile kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan ticari üyelik için de FinDeks resmi web sitesinden ÜYE OL butonuna tıklayarak ilgili aşamaları tamamdıktan sonra BU FORM‘u doldurup, ticaret odalarına veya ilgili bankalara teslim ederek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Paket fiyatları Ticari Üyeler için 63 TL’den 24 bin 300 TL’ye kadar değişmektedir. En düşük pakette yılda 10 rapor alma imkanı, en yüksek pakette ise 10 bin rapor alabilme imkanı bulunmaktadır. Bireysel üyelerde ise bu fiyat 5.71 TL ile 14.07 TL arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir