Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası Dijital Kredi Kampanyası Faiz Oranları ve Şartları

Garanti Bankası Dijital Kredi Kampanyası Faiz Oranları ve Şartları

Garanti Bankası, avantajlı bireysel ihtiyaç kredileri sağlamaktadır. Müşterilerinin yaşadığı nakit para problemlerini çözebilmek için her bütçeye uygun krediler Garanti’den.  Bankalar günümüzde, müşteri potansiyelini artırmak için kredi işlemlerini hızlandırmış ve kolaylaştırmıştır.

 Bu noktada artık intenet bankacılığından, resmi intenet sitesinden ve mobil bankacılık uygulamasından kredi başvuruları alınmaktadır. Garanti dijital kredi de bu imkanı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. İçeriğimizde hızlı kredi çekebilme avantajları ve detayları yer alacak.

İntenet ile kredi başvurusu yapmak

Garanti Bankası, müşterilerine özel olarak intenet ile kredi başvurusu yapabilme imkanı sağlamaktadır. Tüketici, sahip olmak istediği kredi seçeneğine gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilmektedir. Bu noktada banka, krediyi değerlendirme sürecine alır ve kredinin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi tüketiciye aktarılır.

Böylelikle kişi banka şubesine bile gitmeye gerek kalmadan kredi sahibi olabilmektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredileri için sağlanan bu kolaylık, tüketicileri bu bankaya doğru yöneltmiştir. Bu durum, bankalarda kuyruk beklemenin önüne geçmiş ve müşterilerin de zamandan tasarruf etmesini sağlamıştır.

Garanti Bankası dijital kredi detayları nelerdir?

Garanti Bankası, dijital kredi kapsamında müşterilerine 75.000 Türk Lirası üst limitli kredi sağlamaktadır. Bankanın böylesine bir tutarı sadece dakikalar içerisinde değerlendirmeye alması, bankacılık sektörünün gelişmekte olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda Garanti bu noktada diğer bankalara göre çok daha avantajlıdır.

Kredi, tüketicinin yaşadığı bütün maddi ihtiyaçlar için çekilebilmektedir. Bu noktada sadece bir bildirim yapılması yeterli olacaktır. Üstelik dijital kredinin bir diğer avantajı da, hiçbir dosya masrafının olmamasıdır. Çünkü bütün işlemler tamamen dijital platform üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Faiz oranları çekilen kredi tutarına ve belirlenen vadeye göre değişkenlik göstermektedir. 48 aya kadar vade seçeneğiyle sağlanan kredilerde, uygulanan faiz oranları yüzde 1.29 ile yüzde 1.59 arasında değişmektedir. Müşteriler genel olarak ödemelerini daha kolay yapabilmek için uzun vade tercihinde bulunmaktadır.

Banka faiz oranlarını belirlerken sadece vadeyi değil, kredi notunu da göz önünde bulundurmaktadır. Kredi notu iyi seviyede olan bir kişiye daha avantajlı krediler sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra bankacılık ilişkileri iyi olan kişilere özel imkanlar sağlandığını da söyleyebilmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir