Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Garanti Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankacılık sektöründe yer alan bankalar, çok çeşitli müşteri kategorilerine göre farklı hizmetler sunmaktadırlar. Çünkü sektörde rekabet edilmesi gereken çok sayıda banka vardır ve müşteri kazanmak isteyen bankalar, müşteri grupları arasındaki çizgileri en iyi şekilde belirleyerek, onları bu şekilde müşterisi haline getirmeye çalışmaktadır. Bu yönden bakıldığında; memurlar, emekliler, öğrenciler, çeşitli meslek grupları bankalar açısından en temel ayrımı ortaya koymaktadır.

Bu kategoriler arasında bankalar açısından emekliler büyük önem taşımaktadır. Çünkü emekli müşteriler genel olarak bankadan aldıkları maaşın tamamını çoğu zaman çekmemekte, paralarını bankada bırakmaktadır. Bu durum da banka için doğal olarak finansal kaynak anlamı taşımaktadır. Haliyle bu müşteri grubunu kazanmak isteyen bankalar, onlara özel olarak kampanyalar ve avantajlar sunmaktadırlar. Bu sayede de hem emekli vatandaşlar kampanyalardan istifade edebilmekte, hem de bankalar emekli maaş müşterisi kazanmaktadır.

GARANTİ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE ÖZEL PROMOSYON VE KREDİ OLANAKLARI

Garanti Bankası, emekli maaş müşterilerine özel olarak sunduğu özel olanaklar ile gündeme geliyor. Şimdi siz de maaşınızı taşıyarak garanti bankası emekli kredisi avantajlarından faydalanırken, aynı zamanda bankanın promosyon ödemesinden de faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası, maaşını bankaya taşıyarak taahhütname imzalayan emeklilere 450 TL’ye varan promosyon sağlamaktadır ve emekli kredi paketi dahilinde uygun faiz oranları ile kredi vermektedir. Biz sizin için yazımızda başvuru ve hesaplama işlemlerini ele alacağız.

Güncel faiz oranları ve vade seçenekleri ile garanti bankası emekli kredisi hesaplama işlemini şu şekilde gerçekleştirebiliriz;

Bankadan alacağınız 48 ay vadeli 10 bin TL tutarındaki kredi için uygulanan faiz oranı %1.69’dur. Bu vade seçeneği ve faiz oranına göre hesapladığımızda; bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 327,88 TL olarak gerçekleşecektir. 

Bu değerlendirme sonucunda eğer kampanya kapsamında emekli maaş müşterisi olarak krediden faydalanmak istiyorsanız garanti bankası emekli kredisi başvurusu işlemini gerçekleştirmek üzere size en yakın Garanti Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Maaş müşterisi olmak üzere talepte bulunduğunuz bankaya taahhüt verdikten sonra, herhangi bir ekstra evrak ibraz etmeden, yalnızca başvuru formu ile kredi başvurunuzu yapabilir ve 25 bin TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir