Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası Havale & EFT Saatleri

Garanti Bankası Havale & EFT Saatleri

Garantimbankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2015 yılından bugüne Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, kobi bankacılığı, özel bankacılık, bireysel ve yatırım bankacılığı alanların da faaliyet göstermektedir. Hollanda, Rusya ve Romanya bulunan uluslararası iştirakleride bulunmaktadır. Saydığımız faaliyetler dışında hayat sigortası, faktoring, finansal kiralama, bireysel emeklilik, yatırım ve portföy yönetimi dallarında da faaliyet göstermektedir.

2015 yılı itibariyle Türkiye’de 995 şube Kıbrıs’ da 6, Lüksemburg ve Malta’da birer tane olmak üzere yurtdışında 8 tane şube, Londra , Duseldorf ve Şangay’da birer temsilcilik bulunmaktadır. Garanti bankası 4163 tane ATM’ ye sahiptir.

Garabti Bankasının yönetiminde iki kurum bulunmaktadır. Bunlardan ilki Doğuş Grubu iken ikincisi Banco Bilbao VizcayArgentaria S.A  iki kurum eşit ortaklık ile hareket etmektedir.

Garanti Bankasının vizyonu Avrupa’nın en büyük bankası olmakdır. Banka bu amacına gerçekleştirmek için oldukça büyük çaba sarf ediyor. Piyasada bulduğu açıkları genellikle ilk değerlendiren banka Garanti Bankası oluyor.

Ve Garanti Bankası bir yenilik ile daha karşımızd. EFT saatlerinde güncelleme yapan Garanti  Bankası önceden 16:00 olan EFT saatini 17:15 e çekerek bir saat on beş dakika süreyi uzattı.

Ayrıca Garanti Bankasında intenet Bankacılığı kullanmakta oldukça rahat. Şubeye gitmeden işlemlerinizi telefonunuzdan halledebilirsiniz. İntenet bankacılığından hesaplarınız ile ilgili işlemler yapabilirsiniz. Hesap hareketlerinizi ve yatırımlarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

Kredi hesaplarınız ile ilgili işlemler yapabilirsiniz, ödeme planınızı, faiz oranlarını, görünteleyebilirsiniz, 

Sigorta poliçelerinize bakabilirsiniz, 

HGS, OGS ile alakalı işlemleriniz gerçekleştirebilir, hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz,

Leasing sözleşmeleriniz ile alakalı işlemler yapabilirsiniz, kira ve fatura görüntüleyebilirsiniz.

Kredi kartı, banka kartı, sanal kartlar, ortak kartlar hakkında bir çok işlemi intenet bankacılığı aracılığyla halledebilirsiniz.

Para transferlerinizi intenetten gerçekletirebilirsin, havale, EFT, döviz transferi, westen union,  işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz,

Garanti bankası intenet bankacılığı üzerinden her türlü ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz, fatura ödemeleri, kurum ödemeleri ( üniversite ödemeleri, seyehay, apartman aidatı gibi) kredi kartı borçlarınızıda sizin ya da bir başkasının fark etmez ödeyebilirsiniz. 

İntenet şubesinden GSM TL yükleme işlemi, şans oyunları, vergi ödemeleri, trafik cezaları, belediye ödemelerini, gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası intenet bankacılığı yukarıda saydığım işlemler haricinde çok daha fazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti bankası yeniliğe açık dinamik personellere sahip  bir bankadır ayrıca Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Yaptığı kampanyalar ve iyileştirmeler ile piyasanın yarasına merhem oluyor ve müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir