Perşembe , Eylül 20 2018
Anasayfa / Bilgi / Garanti Bankası Şube Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Şube Çalışma Saatleri

Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan Garanti bankası 2014 yılından itibaren sabah 9 ile 17:00 arasında hizmet vermektedir. 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle arası vermektedir. Garanti Bankası 1946 yılında kurulmuş bir bankadır. Ankara’da kurulan Garanti bankası 71 yıldır hizmet vermektedir. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan Garanti Bankası’nın Kıbrısta ve yurtdışında da şubeleri bulunmaktadır. Kıbrıs’ta 6, yurtdışında toplam 8 şubesi bulunmaktadır.

Bir çok ATM’si bulunan Garanti bankasının çalışma saatleri diğer bankalar ile aynıdır. 9:00 da hizmet vermeye başlayan banka 17:00 da bankayı kapatmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi şubelerden kolayca yapabilmektesiniz. Bunun dışında artık intenet bankacılığı ile de neredeyse tüm bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bankacılık sektörüne gelen bu teknoloji sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz bir işlemi intenet bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası şubeleri saat 17:00 da kapanmaktadır fakat intenet bankacılığını dilediğiniz saatte kullanabilirsiniz. Birçok işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Fakat online destek kısmını belirli bir saatler arasında kullanabilirsiniz. Fakat günün her saatinde e-posta yoluyla garanti bankası desteğe bildirim, istek, şikayet gönderebilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 444 0 333 numaralı telefondan kart kayıp,çalıntı şifre gibi işlemlere de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir