Anasayfa / Araç Kredisi / Garanti Bankası’ndan Anında Düşük Faizli 15.000 TL Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası’ndan Anında Düşük Faizli 15.000 TL Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası, müşterilerini hayalleriyle kavuşturmaktadır. Bünyesinde finansal ihtiyaçları karşılayan müşteriler için otomobil alımları Garanti Bankası tarafından hızlandırılmaktadır. Burada müşteriler için özel ödeme planları düzenlenmekte ve her bütçeye uygun ödeme imkanları sağlanmaktadır.

Anında taşıt kredisi başvurusu detayları

Garanti Bankası, 3 aydan 48 aya kadar vade fırsatı ve yüzde 1.44 sabit faiz ile kredi sağlamaktadır. Satın alınan aracın modelini ve markasını göz önünde bulunduran banka, kredi çekecek müşteri için uygun imkanlar sağlamaktadır.

Taşıt kredisi banka için de oldukça uygun bir kredi türüdür. Burada banka, ödemenin yapılmaması halinde aracı güvence olarak istemektedir. Aracın üzerine banka tarafından rehin tesisi kurulur ve ödeme sonlandığında rehin tamamen ortadan kalkmaktadır.

Güvence olarak taşıt gösterildiğinden, banka taşıt kredilerinde kefil şartı aramamaktadır. Ancak kişinin kredi notu çok düşük ise veya ağır suçlar mevcutsa, kefil şartı aranabilmektedir.

Garanti Bankası 15.000 TL taşıt kredisi detayları

Garanti Bankası, 3 aydan 36 aya varan vade fırsatıyla 15.000 TL taşıt kredisi sağlamaktadır. 36 ay vadeli taşıt kredisi için banka tarafından yüzde 1.44 oranında faiz uygulanmaktadır. Aylık 563,10 TL taksit ile bu krediye sahip olunabilmektedir. 36 ay sonunda toplam ödemiş olduğunuz kredi tutarı ise 20 bin 271,38 TL olmaktadır.

Garanti Bankası, 5.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar taşıt kredisi sağlamaktadır. 3 aydan 48 aya kadar varan vade fırsatı ve yüzde 1.29 faiz oranı ile müşteriler istediği araca kavuşabilmektedir.

100.000 TL taşıt kredisi 48 ay vade seçeneğiyle çekildiği zaman, aylık 2,968 TL taksit ödemesi gerçekleştirmek gerekmektedir. Bu tutarın 1.412 TL’si anapara, 1.296 TL’si faiz ve 259 TL’si ise vergilerdir.  48 ay boyunca gerçekleştirilen ödemeler sonucunda toplam 142.464 TL ödeme gerçekleştirmek durumunda kalacaksınız.

Taşıt kredisi başvurusu için gerekli belgeler

Araç kredisi başvurusunda, nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gerekmektedir.

Gelir belgesi, eğer ücretli çalışan iseniz maaş bordrosu ve gelir yazısı,

Emekliler için, emekli tanıtım kartı, emekli aylığı tahsis belgesi veya aylık hesap cüzdanı,

Şahıs şirketleri için güncel vergi levhası,

Kira geliri sahipleri için, kiraya konu gayrimenkulün tapusu,

Sahip olmak istenilen araç 0 ise fatura, 2. el ise araba ruhsatı gerekmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir