Cumartesi , Eylül 22 2018
Anasayfa / Kredi Kartları / Garanti Bonus Card Limit Arttırım İşlemleri ve Başvuru Kanalları

Garanti Bonus Card Limit Arttırım İşlemleri ve Başvuru Kanalları

Garanti Bonus Limiti Nasıl Arttırılır ?

Günümüz toplumunda kredi kartı kullanımı son derece artmış durumda ve bu durumdan dolayı çoğu tüketici kredi kartlarının limitini arttırmak istiyor. Faiz oranlarını maaşınıza göre belirleyen Garanti Bankası kredi arttırma talep ettiğiniz takdir de maaş durumunuza göre kredi limitinizi arttırabiliyor. Birçok bankanın kredi arttırma işlemleri işine geliyor. Yapacağınız ekstra ödemeler bankaları kazançlı kılarken sizin de birçok konuda ödemeleriniz rahatlatmanız anlamına geliyor. Çoğu vatandaşın dert yandığı sayısız ödemelerden dolayı sıkıntı yaşadığı bu zamanlarda kredi limitini arttırmak dışında yapabileceği pek fazla bir şey kalmıyor. Peki Garanti Bankası Bonus limitini nasıl arttırabiliriz. Bu yazıda bunu detaylı şekilde açıklamaya çalışacağız.

Garanti Bonus limiti Nasıl Arttırılır ?

Bir Bonus kredi kartına sahipseniz ve artık kart limiti ödemelerinize yetmiyorsa kredi kartı limiti arttırma yoluna başvurabilirsiniz. Kredi kartı limiti sizin gelirinize göre hesaplanır. Bu konuda Garanti Bankası kartı yeni alan kullanıcılarına 2 yıl içerisinde başvuru yapması halinde maaşının 2 katı miktarda kredi limiti verebiliyor. 3. Ve daha sonraki yıllarda ise bu işlemi maaşınızın 4 katına çıkaran Garanti Bankası kullanıcılarına kartı kullandıkları yıllara göre kart limiti arttırımı uygulayabiliyor. Ancak bu limit arttırımını bankalar kafalarına göre yapmazlar. Başvuru yaptığınız takdirde kredi limiti arttırımı uygulayan bankalar her şeyi kullanıcıları için gerçekleştirir.

Bonus Limiti Arttırma Yöntemleri

Sms İle Bonus Arttırma Yöntemi: Garanti Bankası’ndan sms yoluyla kart limiti arttırmı talep edebilirsiniz. Bu işlem için Garanti Bankası Web sitesinden alacağınız detaylı bilgiler izinde, telefon bankacılığında bankaya kayıtlı telefon numarası ile birlikte ARTTIR, İSTENİLEN LİMİT, KARTINIZIN SON 6 HANESİ, AYLIK NET GELİR bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a kısa mesajla kredi limitinizin arttırılmasını talep edebilirsiniz. Yurt dışında bu kartı kullanıyor ve kredi limiti arttırımını talep etmek istiyorsanız kısa mesajda 3340 yerine 0532 752 33 40 kodlu numaraya kısa mesaj göndererek kart limiti arttırmayı talep edebilirsiniz.

İntenet Bankacılığından Limit arttırma Talebi: Bu şekilde talep edecekseniz Garanti Bankası mobil bankacılıktan veya online işlemlerden kart limiti arttırma menüsünden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir