Perşembe , Temmuz 26 2018
Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Garantibank %1,29’dan Başlayan Faizler ile Kurban Bayramı Kredisi

Garantibank %1,29’dan Başlayan Faizler ile Kurban Bayramı Kredisi

Kurban Bayramı neşe, paylaşım ve mutluluğun sembolüdür. Bu bayramda kanı aç olan hiç kimse olmaz, küslükler unutulur ve bütün aileler bir arada olur. Tabii ki bu sırada ortaya çıkan masraflar kişinin maddi durumunu zorlayabilmektedir. Bankalar da bu konuda bir rekabet içerisine girmiştir. En avantajlı krediyi sağlayarak müşteri potansiyelinin artırılması için piyasanın genel durumu göz önünde bulundurulmaktadır.

Garanti Bankası, Kurban Bayramı’nda ortaya çıkabilecek masraflar için özel bir kredi kampanyası düzenlemiştir. Düşük faiz oranıyla bütün masrafların karşılanabilmesi için 48 aya kadar vade seçeneğiyle kredi sağlanmaktadır. Tüketici bu noktada her bütçeye uygun krediden, her bütçeye uygun geri ödeme seçeneğiyle faydalanabilmektedir.

Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası, maddi olanağa ihtiyaç duyan bütün müşteriler için Kurban Bayramı finansmanı düzenlemiştir. Kurban kesimi ve misafirlikler kişiyi bütçe açısından yorabilmektedir. Kampanyadan gelir belgesine sahip olan bütün banka müşterileri faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra tüketicinin kredi notunun ne durumda olduğu da göz önünde bulundurulur.

Kredide 3 aydan 48 aya kadar vade sağlanabilmektedir. Yüzde 1.29’dan başlayan faiz oranlarıyla tüketiciye kredi finanse edilmektedir. Kampanya kapsamında belirlenen kredi üst limiti 75.000 Türk Lirası’dır. Ancak yüksek seviyede gelir elde eden kişi daha fazla kredi çekebilmektedir.

Tüketici sadece kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası yaparak kredi sahibi olabilmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i kadardır. Hayat sigortası ise kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişkenlik göstermektedir.

Kredi başvurusu detayları

Kredi başvurusu yapabilmek için Garanti müşterisi olmaya gerek yoktur. Müşteri olmayan kişiler bankaya gelir belgesi ile başvuru yaparak kredi kampanyasından faydalanabilmektedir. Ancak banka müşterisi olan kişiler online kanallar ile başvuru yaptığı zaman anında talep ettikleri kredi tahsis edilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir